Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
patryk90c

Case MX 90c

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
patryk90c    0

Witam AgroFotowiczów.

Chciałbym sie dowiedzieć jaka moze byc usterke gdy odpale ciagnik i ruszam do przodu automatycznie podnosi podnosnik.

Gdy opuszcze na dół podnosnik i zgasze ciagnik a nastepnie odpale ciagnik juz nie podnosi , ale gdy klikne guzik jest znowu tak samo .

Prosze o jakieś porady.

Jerry28    4

Nie w takim jak trzeba położeniu ten żółto-czarny przełącznik od szybkiego podnoszenia i opuszczania. Pokombinuj z położeniem tego przełącznika.

Wiadomość z agroFakt.pl

wsk    6

masz tak takie pokrętełko za tym dużym i prubuj nim pokręcić to ono chyba od tego jestnajlepiej powinno być na max to powinno być na samym dole ja też tak mialem przy swoim case cx 90 i aż ojciec jak jechał to zgioł zaczep od przyczepy

zetor7045xD    7
Napisano (edytowany)

Tam jest przy wajsze od biegu jest przełącznik który blokuje podnośnik że jak wyłączysz podczas pracy to podniesie maksymalnie do góry i nie popuści. A po zgaszeniu powinieneś to raczej powtórzyć. Wiem bo mam Mx 100c, ale zbytnio z tego nie korzystam

Edytowano przez zetor7045xD

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez scoutMonster
      Witam co użytkownicy modelu MXM  powiedzą o skrzyniach biegów w tych modelach? Jak z awaryjnościa i na co uważać przy zakupie? 

• Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM
    • Przez Lubago
      Cześć , Nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat CASE MX 285 i 270 .  Ciągniki nie są zbyt drogie jak na taką moc , dlatego zastanawiam się  jak jest z ich jakością, spalaniem,słabymi stronami itd.
      Wiem ,że modele MX 150 i 170 miały bardzo dobrą opinie ale jak z tymi mocniejszymi???
      Mam na oku model MX 285 z 2003 roku, przebieg niby ok.9 tys mtg.
      Będę wdzięczny za każdą informacje
    • Przez Horsee4
      Tak jak w temacie,proszę o pomoc jaki jest luz zaworów ,silnik 4 cyl turbo MWM