-
Podobna zawartość
-
Przez ursusikc330m
Witam,mam pytanie czy da rade założyć na tył do Zetora 8045 przednie koła od bizona,chodzi mi o to czy pasuje rozstaw szpilek?
-
Przez Jurasik
Witam kolegów,chciałbym założyć do 385 na przód koła od stara 660
Problem w tym że piasta od 80 ma 6 szpilek a felga od stara 8 otworów
Pytanie moje to jak to zrobić żeby to jakoś weszło,czytałem o flanszach ale za bardzo nie wiem jak one wyglądają
Jak by jakiś kolega miał poratować zdjęciem takiej o to flanszy albo wytłumaczenie jak ją wykonać
To z góry dziękuję
-
Przez Belaruss820
Jaki rozmiar kół mogę założyć na felgi w zetorze 9540. Dodam że jest to stary typ felg z przodu te czarne. Teraz mam z przodu 12,4/11r24 a z tylu 16,9 r38. Czy mogę na te felgi założyć sersze opony?jeżeli tak to.jakie najszersze?z tylu 18,4r38 a na przód wtedy jakie?aby się zgrywało wszystko?
-
Przez kruczek14
Witam
Mam problem z moim zetorkiem, zaczal mi się sączyc olej spod uszczelniacza koła pasowego które napędza wentylator chłodnicy, jak wymienić ten uszczelniacz? Wystarczy zdjąć koło pasowe i go się wyjmie? Czy jakoś inaczej wygląda wymiana? I jeszcze inne pytanko jak wyskalowany jest zegar od temperatury?
Z góry dziękuję za pomoc
-
Przez Pajej
Miał ktos styczność z takim? jak sie sprawuje, jak z dokładnością oprysku i czy polecacie?
-

Rekomendowane odpowiedzi
Oświetlenie robocze P+T ZETOR 6340 - instalacja elektryczna
LED vs Zwykła Żarówka
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się