Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

jacus    3049
1 godzinę temu, nosferatu13 napisał:

Nie masz tam ze 2 opony 6.00 -16? Jeszcze byś 10 worków pszenicy po 1200 tona mógł mi wysłać albo kukurydzy😛

tydzien temu to wystawka byla i 4 takie wzieli-masz pecha. ale niedlugo bede wymienial w ursusie to ci zostawie....

niestety ja cala pszenice sprzedalem po zniwach ,i kukurydza tez poszla mokra. zglos sie po zniwach to ci wysle do paczkomatu po tyle 😂

1 godzinę temu, Bogdan_ja napisał:

 biedny śmieciarz to wsio pod płotem trzyma ...Może sąsiad się zlituje i spali w piecu....🤭 

powdychata sobie powietrze które widać 🤣🤣🤣🤣

w odroznieniu od ciebie to mam plot 😂


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

pastuch ci zostal po krowach ??

kurna ale sypie .


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

na dziś mam bydła 57 szt na stanie ...Ma co robić 🤣🤣🤣🤣🤣

więcej jak cała wioska u ciebie 😜

A i tartak chodzi codziennie 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049
35 minut temu, Bogdan_ja napisał:

na dziś mam bydła 57 szt na stanie ...Ma co robić 🤣🤣🤣🤣🤣

więcej jak cała wioska u ciebie 😜

A i tartak chodzi codziennie 🤭

no u mnie wioski to maja krow pelno....

to sie  w koncu zastanow masz te krowy czy nie ??

14 minut temu, Roman4321 napisał:

dawaj fote jak sypie

sam se zrobisz gdy u ciebie bedzie snieg.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3049

ippon pamietaj ze skrzynka jablek to zly pomysl na podryw 🤣

ogarek-kup sobie zeszyt i tam wpisuj w tabelce co i gdzie piszesz-tak zebys pozniej sie nie platal w zeznaniach..

  • Haha 2

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bogdan_ja    2995

Sam jesteś zamotany i nie wiesz już  co pleciesz i tyle ...Mam krowy mamki na dziś i nie oddaje mleka ...oddawałem prawie do końca 2022 r ...Ty jesteś otumaniony pajac i zmyslasz pierdoly 🤣🤣🤣🤣🤣

co mam zapisywać twoje pomylone zwidy bidulu ? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ippon    46

Kontento. Była pewna sytuacja w autobusie że chciałem być zabawny i zareagowałem śmiechem i dziewczyna dla której tak zareagowałem spojrzała na mnie jak na dziwaka i zapytała czy koniecznie chcę iść pieszo. Gdybym tak jeszcze miał z 180 cm a nie haniebne 172 to może inaczej by popatrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ippon wzrost nie gra roli trzeba mieć wrodzony dar podrywu i tego się nie da nauczyć. Ja niestety takiego daru nie mam. 😥😓😰

Edytowano przez Luki99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nosferatu13    56

Dziewczynami bym się nie przejmował. Nie zajmuj się nimi. Uwierz kumple są lepsi bo nie kłamią na każdym kroku, nie kręcą i nie zdradzają bez powodu

Jeśli nie chcesz zostać brutalnie wykorzystany to nie wchodź w związek póki  nie zdobędziesz wiedzy z tego forum🤣

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
21 minut temu, ippon napisał:

dziewczyna dla której tak zareagowałem

O widzę że z Podlasia pan Ippon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@nosferatu13 zgadzam lepiej z kumplami się spotkać na piwie. Te dziewczyny to teraz nie wiadomo co w głowie mają szukają księcia żeby je nosił na rękach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dsbh    1275
17 godzin temu, konteno napisał:

 

tampon

Ippon, zwrot używany w sporcie.

22 minuty temu, ippon napisał:

Kontento. Była pewna sytuacja w autobusie że chciałem być zabawny i zareagowałem śmiechem i dziewczyna dla której tak zareagowałem spojrzała na mnie jak na dziwaka i zapytała czy koniecznie chcę iść pieszo. Gdybym tak jeszcze miał z 180 cm a nie haniebne 172 to może inaczej by popatrzyła.

I już miałeś podstawę do rozmowy. Aby Ci było łatwiej z góry załóż, że Cię wyśmieje i zostaniesz olany. Piszę to serio.

A jak zaczniesz pisać o chadach :ph34r: lub podczepianiu ciągnika do maszyn to część forum będzie wiedziała kim jesteś 😛.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thor1984    685
24 minuty temu, nosferatu13 napisał:

Dziewczynami bym się nie przejmował. Nie zajmuj się nimi. Uwierz kumple są lepsi bo nie kłamią na każdym kroku, nie kręcą i nie zdradzają bez powodu

Jeśli nie chcesz zostać brutalnie wykorzystany to nie wchodź w związek póki  nie zdobędziesz wiedzy z tego forum🤣

ta i pewnie kumpel go w nocy przytuli i mu da 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leszy    5033
25 minut temu, Luki99 napisał:

@nosferatu13 zgadzam lepiej z kumplami się spotkać na piwie. Te dziewczyny to teraz nie wiadomo co w głowie mają szukają księcia żeby je nosił na rękach 

wy wszyscy jacyś waginosceptycy? Zero popędu, albo wadliwie ukierunkowany? 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Leszy nie ale po prostu żadna na wieś nie chce. 

Edytowano przez Luki99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj