Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mati18199622

Case 5150 PRO światła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam, mam problem z moim case ponieważ coś mi się stało z przełącznikiem od świateł przy kierownicy i nie działają mi wgl światła w masce co mam zrobić?? Jak wgl wyjąć ten przełącznik i jak zdjąć kierownice?? Prosze o szybką odpowiedz.

Vladoo1    9

na 100% przekaźnik świateł pod deska rozdzielcza 4 śrubki i masz dostęp jak masz tak samo jak mx to 5 minut roboty przekaźnik dostaniesz w grene i na allegro koszt chyba około 70 pln jak nie wiesz który po odkręceniu deski przełączaj to usłyszysz który nie wrzuca. end of story :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Czy może mi ktoś odpisać??

Wysłać zdjęcie tego przekaźnika dokładnie w którym miejscu się znajduje??

Mycek5120    27

Przyczyna moze byc samo pokretło od właczania swiateł miałem podobny przypadek w swoim 5120 w tym pokretle jest z jednej strony otwór w srodku jest srubka na imbus 3 albo4 wykrec ja podwaz pokretło i wsadz je spowrotem w odpowiedniej pozycji tak jak pasuje klin i dociagnij mocno ta srubke zeby znowu sie nie objechało na klinie . A jak bedziesz miał sciagniete poktetło to bezproblemu zdemontujesz cały wyłacznik gdyby sie jednak okazało ze moja diagnoza jest błedna

Temat zamykam bo wszystko się wyjaśniło, nadpalony był przekaźnik i dlatego raz działało a raz nie. Po wymianie przekaźnika na nowy wszystko jest ok. Dobrze że wziąłem elektryka i wszystko zbadał.

Dziękuje za wszystkie odpowiedzi:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować