Zaloguj się, aby obserwować  
bizon58v2

malowanie

Polecane posty

bizon58v2    0

chciałbym pomalować przyczepy i nie wiem jak je wyczyścić wiartarką która ma 2 tyś obr z tarczą do czyszczenia czyściłem nią pług do malowania i wyszło dobrze czy czymś innym i nie wiem na jaki kolor je pomalować

na 6 ha mtz 82 a gdy przejme gospodarstwo chce je powiększyć do 40-50 ha i kupić ursusa 914i c360 3p oraz bizona zo 56 lub bs z110

Wiadomość z agroFakt.pl

Wacek21    35

ZAMYKAM

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Cheesburger
      Cześć. 
      Proszę o poradę - jaka przyczepę z trojstronnym wywrotem kupic?
      Posiadam d47 i ogolnie daje rade - uzywana w zasadzie tylko w żniwa, nadstawki 35 cm i narazie sie nie łamie.
      Potrzebuję jeszcze jedna - ładowność przynajmniej 6t.
    • Przez krzychu652
      Witam,
      czym się różnią przyczepy Metal-Fach 8 tonowe T710/2 i T711/1. Rozumiem, że tak druga ma wymiary paletowe, koła tirowskie w standardzie, ale co tam jeszcze robi te 1250 kg różnicy w masie? Potężniejsze osie? Rama? Grubsza blacha?
      Pozdrawiam.
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Gość
      Przez Gość
      Problem dotyczy tej przyczepy http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/224720-class-sprint-c-330s/
      Nie wiem co się stało ale przyczepa wcale nie tnie zbieranej trawy.Ostrzyliśmy już noże ale nic nie pomogło :blink:
      Proszę użytkowników Przyczep samozbierających o jakieś porady . Może trzeba tam coś podciągnąć albo coś ?
    • Przez Calisto
      Witam. Mam pytanie odnośnie przyczepy do Massey Ferguson 375 4wd. Obecnie mam przyczepę bez napędu. O ile przez 80% tras jakie pokonuje to daje radę to czasem zdarza się podjechać pod większe góry z ładunkiem i pojawia się problem bo mocy nie brakuje ale przyczepności do ciągnięcia przyczepy tak. Mam wrażenie, że z podjazdami pod duże góry lepiej dawał sobie radę Ursus C 330 gdzie miałem przyczepę z napędem, nie dużo mocy tam było, ale napęd w przyczepie, która była obciążona pomagał przy podjazdach. Czy są jakieś gotowe rozwiązania, żeby podmienić zwykły most w przyczepie na coś z napędem czy może zwykły most i hydromotor. Massey Ferguson nie ma WOM zależnego tylko 540/1000, chyba, że da się coś w skrzyni zmienić żeby móc uzyskać wom zależny od prędkości jazdy i przełożenia, żeby dobrać odpowiedni most i spróbować to zgrać, żeby w błocie pomagało wyjechać. Myślałem, żeby spróbować zrobić most, który będzie zgrany z jednym biegiem, żeby pod czas dużych podjazdów włożyć jeden konkretny bieg, zapiąć wałek i spróbować podjeżdżać. 
      Pozdrawiam 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj