Zaloguj się, aby obserwować  
farmer7258

farmer7258

Polecane posty

farmer7258    0

Witam. Chcę kupić farmera f4 7258 nie wiem czy to dobry wybór. Doradcie mi.

Edytowano przez milanreal1

Wiadomość z agroFakt.pl

Dinek94    13

Dziadostwo mają słabe skrzynie wiem bo ostatnia był na zakładzie w robocie .

farmery to skladaczki moj znajomy kupil rok temu i ciagle cos sie psuje to olej wycieka to cos nie dziala serwis nie chce przyjezdzac inni znajomi takze znali kolesia ktory kupil farmera i po dwoch latach odechcialo mu sie jego uzytkowac ogolnie nie polecam

piotrb14    190

podobno lubią się łamać ... widziałem nie jedną fotę na AF, gdzie był rozpołowiony ale coś innego.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez lysonzi1
      Witam, jaki ciągnik wybrać do opryskiwacza zawieszanego 600L oraz rozsiewacza również 600L? Czy Massey 255 to dobra opcja? Czy lepszy c360 lub ewentualnie inny sprzęt? Ciągnik do 30000zł. Do cięższych prac mam większy ciągnik, ten miałby służyć tylko do opryskiwacza i rozsiewacza. Niewielki areał, wszystko koło komina.
    • Przez arkady12
      Panowie waham się pomiędzy tymi dwoma traktorami mam nawet upatrzone po jednym egzemplarzu 
      Lamborgini ma ładne oponki i jest blisko.  Same jest duzo dalej ma opony średnie Jest młodszy o 4 lata ale i trochę droszy ogólnie chodzi mi o rzetelne opinnie najlepiej posiadaczy.
    • Przez rafikkisiel
      pisze bo potrzebuje nieustannej pomocy za 2-3 tygodnie jade po ciagnik ale nie wiem jaki jedni mowia zetor drudzy mtz. ale ja mam juz ursusa i chce takiego ciagnika co by chodzil w kosiarce w rozrzutniku no i troche w plugach suma to 30 tysiecy w gre wchodzi renault lub deutz juz mam na oku ale nie wiem ile;

deutz pali 4 cylindrowy i 6 cylindrowy
      renault pali 4 cyl i 6 cyl

i jak pracuja ogolnie te ciagniki i jak sie czesto psuja.

PS. bedzie pracowal na 20h a tak na prawde to na mniej wiecej 10-13h i bedzie traktowany normalnie

bardzo prosze o pomoc wy sie znacie a ja tak za bardzo na zachodnich sie nie znam
    • Przez Jakub3
      Witam. Zastanawiam się nad ciągnikiem do zestawu uprawowo siewnwgo 2.7m. Jaki ciągnik zetor major CL 80 czy john deere 
    • Przez kopojno
      Jaki ciągnik Waszym zdaniem bardziej opłaca się kupić: nowy, czy używany?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj