Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

problem jest taki ze na zimnym przy plusowej temperaturze trzeba dlugo krecic zawory byly ustawione wtryski sa dobre i trzeba gdzies ze 3 razy dluzej krecic zeby zapalil leci bialawy dymek prosze o pomoc potem jak sie rozgrzeje jest dobrze tyle ze kopci ale oleju nie bierze

Opublikowano (edytowane)

a jak te wtryski sie tam ustawia?

 

bo slyszalem ze podkladkami sie reguluje czy inaczej

 

i tak jakby za duzo paliła tyle ze niewiem ile dokladnie bo jeszcze w polu nie była

Edytowane przez grzechu5465
Opublikowano

A jak ustawiłeś zawory????? Wtryski robiłeś czyli co nowe są??? Czy stare dałeś gdzieś do zakładu żeby sprawdzili, i pompę też radziłbym zrobić skoro jest taki problem. Mi w zakładzie wtryski ustawili na 180 nie wiem czy przypadkiem nie za mało bo troszkę sobie kopci na niebiesko, chociaż z drugiej strony paliwo miałem do du** i mogłem je juz załatwić.

Opublikowano (edytowane)

zapłon nie byl ruszany przedtem swieca płomieniowa niemiała zasilania zrobiłem to i palił juz owiele lepiej teraz ma i akumulator mocniejszy jeszcze rozrusznik sprawdze moze trzeba oczyscic jesli to nie pomoze trzeba będzie do pompy zajrzec i teraz pali tak jak bez swiecy przedtem na wodzie jezdził a teraz jest zalany płynem niewiem czy to ma cos do tego a i ten bialy dym to tylko przy paleniu a potem na wolnych obrotach taki niebieski i to dosyc sporo

Edytowane przez grzechu5465
Opublikowano

troche ale chlodnica jest troche mokra i przewody musialem wymienic ale przed zmianą z wody na plyn kopcił i oporny w paleniu był na obroty ładnie wchodzi

 

zobacze jak będzie po sprawdzeniu rozrusznika

 

tyle ze te kopcenie jest wkurzajace

 

a czy moze miec za duzą dawke paliwa?

Opublikowano

no ja też kupiłem renie we francji i był pełny zbiornik paliwa bardzo mnie to ucieszyło ale przelałem to do 60tki bo tak jak piszesz podobne do opału

Opublikowano (edytowane)

to jest pierwsza renia w wiosce wiec niewiadomo co i jak

a pompa podobna jak w perkinsie music byc dobre paliwo a takie same do samochodu do mazdy sie leje i jezdzi elegancko

Edytowane przez grzechu5465
Opublikowano (edytowane)

jak odpalilem dzisiaj i jak dotknąc wtryskow to jeden bardziej pyka a reszty prawie nieczuc moze ktorys ma cisnienie za duze ustawione i pompa nie przebija

Edytowane przez grzechu5465
Opublikowano

tak kolego @tomek77 najlepiej niech sprawdzą wtryski i pompe razem, jeśli zapłon nie ruszany to myślę że kiedyś ktoś pchał palce do pompy i ustawił złą dawkę paliwa, zły stosunek powietrza do oleju napędowego i temu kopci. a mam jeszcze jedno pytanie jak odpalasz ciągnik to ciężko kręci czy po prostu lekko kręci a nie może załapać?

Opublikowano

letko kreci i po dluzszym czasie zalapuje przyjrzalem sie i tak jakby plomba była naderwana na pompie jak te ustawienie wtryskow nie pomoze to do bialegostoku z pompą i wtryskami wtedy ustawią to i to jak trzeba

 

a i na wysokich obrotach niekopci tak bardzo

 

z tymi wtryskami po drodze bende mial bo cos musze zalatwic a pompy oni nie sprawdzą ogolnie to tanio wzieli za ustawienie zaworów i sprawdzenie wtrysków bo tylko 150zł zawory ustawial to wygladało na to ze sie w pełni nie otwierały po ustawieniu juz byla inna praca silnika

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez pawcio21
      Witam ma ktoś może namiar na kogoś kto ma kompa do Reni tenis 550 kalibracja potrzebna okolice Szczecina  może ktoś jest co by wpadł pomocy 
    • Przez kamcioxxxx
      Problem z przednim napędem nie rozłącza go do elekto zaworu napiecie dochodzi przewod z białym paskiem
       
      Zauważyłem ze w filtrach hydraulicznych pojawiły sie opiłki  
      Na wyświetlaczu pokazuje ze naped jest zalonczony  albo wyłączony ale w żaden sposób go nie rozłącza 
       
    • Przez lukasz51195
      Witam,Panowie montowała ktoś z was filtr oleju PP89 do Renualt 461? W chwili obecnej mam założony pp49 ale Pan mi w sklepie powiedział żeby nie kombinować i zostać przy pp49 bo np 3p takie mają a PP89 ..ma inne ciśnienie otwarcia zaworu bypass czy jakoś tak" i że np w zimne dni silnik może nie mieć dobrego smarowania na zimnym silniku. Widziałem też że ludzie zakładają  Manna w 930 ale jak pan mi pokazał jakiś zamieik z Sędziszowa to strasznie mały ten filtr.Pozdrawiam 🙂

    • Przez SzymonLaziuki
      Witam. Dokładał ktoś napęd na przód do renault 75-32/34
      Macie jakieś doświadczenia?
       
    • Przez lysonek
      Witam. Zna ktoś kogoś kto naprawi albo sprawdzi sterownik skrzyni biegów od renault ares 640?(okolice kalisz/konin/sieradz)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v