Skocz do zawartości

Polecane posty

wazluk    0

Witam

Posiadam MF 595

Popsuła mi się przy nim głowica.

Najgorsze jest to, że przeszukałem chyba cały internet i nie wiem gdzie to kupić.

Interesowałyby mnie cześć używana, może być zamienna.

Czy wiecie gdzie taką głowice można kupić, jakieś namiary, linki, nr tel. cokolwiek...

nr głowicy: GKN1440

damianmmmm    0

Tam jest silnik perkins to tylko dobrze zmierz tą głowice bo może będzie taka sama jak od ursusa 4514 lub pochodnych

Wiadomość z agroFakt.pl

zolson21    0

Witam. Przerabiałem to w zeszłym roku !! naprawdę znaleźć głowice do A4.318 było bardzo ciężko a a jak już były to 2800zł i w górę nawet za granica szukałem . ale znalazłem rewelacyjną firmę poszukam do niej namiarów i ci podeśle

http://allegro.pl/silnik-perkins-4-class-massey-ferguson-mercator-i2216437710.html

I szukaj w tego typu rzeczach pisz dzwoń ja wyrwałem regenerowaną za 1600zł

akmaly    185

Tam jest silnik perkins to tylko dobrze zmierz tą głowice bo może będzie taka sama jak od ursusa 4514 lub pochodnych

Kolego, silników perkinsa jak grzybów po deszczu. W 4512 jest silnik z MF565 czyli A4.236, jego mocniejsza wersja o większych tulejach to A4.248. W MF595 jest A4.318 i tu jest problem. Zycze powodzenia

zolson21    0

ale warto właśnie do takich firm dzwonić i pytać czy nie mają tej od a4.318. ja właśnie tak trafiłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzys924
      Witajcie... po remoncie silnika zaczeło coś ciec... chodzi o to ze jest to za rzadkie na olej i nie pachnie jak ropa... wydostaje sie to z żrberek głowicy i cylindra przy wyższych obrotach parząc od strony pompy, od strony wentylatora jest sucho, i tu jest problem ;( spotkał sie ktoś z Was z takim czymś? co to może? być bo mi już ręce opadają... pozdrawiam.
    • Przez pawnow0001
      Witam serdecznie potrzebuje tych parametrów, ale nie mogę nigdzie znaleźć.
      Może ktoś użyczy mi takiej informacji bo przyszedł czas na remoncik

Panewki Główne z jaką siłą dokręcać ?
      Korbowody z jaką siła dokręcać ?

Głowica z jaką siłą i kolejność ?
    • Przez Daniel1k
      Witam,
      Mam pytanie odnośnie hydroakumulatora 3619551M1, który pracuje ze skrzynią PowerShift w ciągniku MF 8270.
      Czy ktoś orientuje się jakie jest ciśnienie pracy takiego hydroakumulatora w tym modelu ciągnika?

Dane mojej maszyny:

Massey Ferguson
      Model 8270
      Rok 2003
      Numer Y17722AG513A
      Skrzynia PowerShift
      PowerControl
      Wersja Xtra

Pozdrawiam i dziękuję!
    • Przez RedPower
      Witam dziś zauważyłem że gdy pod obciążeniem na wszystkich biegach szosowych ciągnik nie może zakręcić kołami schodzi z obrotów i tyle (sporym obciążeniem lecz mniejszy 255 bez problemu daje radę). na biegach polowych kręci normalnie. Co może być przyczyną docisk tarcza czy coś innego?
      Dekielek na spodzie jest sporawo osmarkany. Gdy ruszam sprzęgło puszcza za połową całego ruchu pedału sprzęgła (nwm jak to fachowo napisać )

Z góry dziękuje za pomoc

EDIT sorry za błąd w nazwie 3065 a nie 3064
    • Przez sopel2111
      Witam
      Na jesień planuję zakup nieco większego ciągnika do pomocy dla wysłużonego fendta 615ls. Potrzebuję ciągnika o mocy od 150 do 180 nawet 190 koni. Taki ciągnik nie będzie przeciążony z posiadanym sprzętem dlatego myślę że będzie dłużej służył. Cena to ok 70tyś. Ciągniki które rozważam to valtra 8550,8750 mf 8140.8150 oraz john deere 7700,7800. Co powiecie na temat tych ciągników oraz czy polecicie jeszcze jakieś?