Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lukaszjarm    4

witam kupilem ostrowka mialem problem ze wspomaganiem kierownica bardzo ciezko chodzila . jak zgasilem silnik mozna bylo krecic kierownica lekko . wiec to wina orbitrola , zalozylem nowy i teraz kreci sie lzej ale kierownica idzie takimi skokami . tu moje pytanie czy dostaje za malo oleju ?? nie wiem czy zmienic pompe hydrauliczna czy tak ma byc

ziomal89    0

Układ może być zapowietrzony, podnieś oś i przekręć kilkanaście razy od lewej do prawej i odwrotnie kierownicą.

Edytowano przez ziomal89

Sadek    462

Kolego przerabiałem prawie że identyczny problem tylko że w MTZ, odkręć rurkę zasilającą orbitrol i zapal ciągnik zobaczysz jak podaje olej powinien lecieć płynnie (u mnie leciał tak jakby takimi porcjami olej i powietrze naprzemiennie) winą sytuacji był za gęsty olej i pompa nie była w stanie pociągnąć tylko to było przy -100C.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

Wiadomość z agroFakt.pl

Lukaszjarm    4

prubowalem skrecac z kolamio podniesionymi i dalej tak samo chyba siedzi pompa . ale mam jeszcze jeden problem na wysokich obrotach silnik strzela ogniem z tlumika po wyciagnieciu i zalozeniu wtryskiwaczy przedtem chodzil czasami jakby nie na wszytkie cylindry . czy to moze byc wina zle ustawionej pompy wtryskowej . po odpaleniu nie che wejsc na obroty

Daro20    9

Ja mam wspomaganie w c360 od ostrówka. Olej mam zalany boxol 26 i chodzi super czy zimą czy latem. Bo np LHL gęstnieje na mrozie i się ciężko skręca. Jak skręcasz i przerywa to też może być wina pompy. W c360 jak mi się przestawił rozrząd to jak paliłem to nie mógł załapać a jak już odpalił to walił dymem i nie wchodził na obroty.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik0987654321
      Witam oglądałem na targach w Kielcach taki kombajn Sampo Comia C4 i C6 może ktoś posiada taki kombajn ? Ewentualnie wie jak się sprawują ?
    • Przez marcin2000133
      Cześć. Czy ktoś wie gdzie można kupić wkład do filtra powietrza kombajnu dronningborg d3000?
    • Przez potok
      Gdzie w Polsce jest możliwa solidna naprawa skrzyni biegów w Bizonie Sampo .Główne objawy to bardzo głośne trzeszczenie na 3 biegu.Dodam że była rozbierana przez mechanika zastały wymienione dwa koła zębate które nosiły ślady uszkodzeń ale to nic nie pomogło. Z góry dziękuję za informacje.
    • Przez Bartek79765
      Witam mam problem z kombajnem zbożowym Sampo 500
      Gdy kombajn jest zimny to biegi wchodzą płynnie a jak popracuje ok godziny to  jest duży problem z przełączeniem biegu tak jakby sprzęgło nie rozłanczało jak może być przyczyna tego ze jak zimny to jest ok a jak się zagrzeje to nie da się biegu zmienić
    • Przez piontas
      Witam!!
      Mam do was pytanie czy ktoś z was użytkuje bądź uzytkował kombajn marki Laverda albo czy spotkaliscie sie z tym kombajnem??