Skocz do zawartości

Dopłaty do Bydła mięsnego.


Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane dla Ciebie
Gość marekfarmer
Opublikowano

Dopłaty to są ale do ras zachowawczych

Opublikowano

Poczytałem w TopAgrar że mają wprowadzić dopłaty do bydła mięsnego ;) co o tym myślicie? jak to będzie wyglądało? czy trzeba będzie spełniać jakieś specjalne wymogi ?

Opublikowano

Poczytałem w TopAgrar że mają wprowadzić dopłaty do bydła mięsnego ;) co o tym myślicie? jak to będzie wyglądało? czy trzeba będzie spełniać jakieś specjalne wymogi ?

 

Będą kryteria wiekowe, i na pewno trzeba będzie spełnić wymogi dobrostanu zwierząt, dopłata maks do 30 sztuk,bykowi w wieku do 24 mieś. przysługuje jedna dopłata,

Opublikowano

wczoraj byłem na szkoleniu i ma być od 2015 70euro do sztuki ale są limity. Maksymalnie można dostać dopłatę do 30 szt młodego bydła w wieku do 24miesięcy i do 30szt krów. Czyli maksymalnie można dostać dopłatę do 60szt.

Opublikowano

Co miesiąc to inaczej mówią.w styczniu sie okaże,że gowno z tego będzie, a jak będzie to cielaki pojda w górę a byk nie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez Dominik0
      Witam ile ha traw potrzebuje żeby wyżywić 15-20 opasów? Ile bel siana i sianokiszonki (tak mniej więcej  ) musiałbym zrobić ? . 
    • Gość Mateusz2111
      Przez Gość Mateusz2111
      Witam ile utrzymam byków od 80kg do około 800kg na 20ha kukurydzy, przed kuku bedzie zyto na kiszonke klasa ziemi 4
    • Przez adamek1942
      Witam mam problem z kilkoma byczkami około 300 kg a mianowicie z 1 najbardziej chodzi o to ze bardzo słabiutko je dosłownie liźnie tylko ospę i kiszonkę z kuku, siano tak samo ale trochę lepiej, kupowałem drożdże i dawałem z ospą  bardzo nie pomogło, teraz daję im sodę bo przypuszczam zakwaszenie dawałem tą sode do ospy, a teraz mieszam i poję go wodą z sodą pomożecie co ?   planuję jeszcze odrobaczenie, byczek stracił połysk  i jest smutny. Żywienie  wygląda tak kiszonka z kuku rano do tego ospa później siano bądź słoma i to samo wieczorem.
    • Przez mateo30
      Witam serdecznie planuje zakup bydła limousine i chowania na mamki na początek bym kupił około 30 szt jałówek 300kg i bym czekał do około 18 miesiąca życia jałówki do zacielenia, i tutaj mam parę pytań.  Czy jak by sie ocieliły i były na pastwisku do około 300kg  jałówki i byki razem(odsadki) czy te byczki 300kg nie bedą skakać na jałówki małe te 300kg i nie pokryją ich oraz czy ten rozpłodnik nie bedzie skakał na te małe  ?. Czy jeden rozpłodnik wystarczy na 30 jałówek ?. A moze zrobic 2 pastwiska na jedynym by były mamki z 300kg byczkami a na drugim mamki z małymi jałówkami.
    • Przez Mateusz2424
      Kupował ktoś byczki z firmy AK-ROL z Dużej Cerkwicy? Jakieś opinie?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v