Zaloguj się, aby obserwować  
simtractor1

braud 504

Polecane posty

tomek222    164

Szczerze mówiąc pierwszy raz słysze o takim kombajnie, marka bardzo słabo znana w Polsce napewno będzie duży problem z częściami a jeśli już będom w co wątpie, to napewno bardzo drogie, więc odradzam kupno tego kombajnu

Wiadomość z agroFakt.pl

zorzyk2    54

Szczerze mówiąc pierwszy raz słysze o takim kombajnie, marka bardzo słabo znana w Polsce napewno będzie duży problem z częściami a jeśli już będom w co wątpie, to napewno bardzo drogie, więc odradzam kupno tego kombajnu

podobny temat. Co do modelu, to bardzo stary kombajn

http://www.agrofoto....-zbozowy-braud/

Edytowano przez zorzyk2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez Pszczolka89
      Witam mam problem ze sprzęgłem, zgrzyta podczas zmiany biegów, na zgaszonym wchodzą. Dodam że wymieniłem już tarczę i łożysko oporowe i nadal nic.... Jaka może być przyczyna?? Może ktoś wie?
    • Przez tadzio
      zamierzam kupić volvo bm s 830, chciałbym się dowiedzieć, jaka awaryjność, wydajność, na co zwrócić przy zakupie. z góry wielkie dzięki
    • Przez blondynek2004
      Witam
      Mam pytanie do was panowie odnośnie kombajnu Volvo s900. Chcę zakupić taką maszynę i chciałbym się dowiedzieć na co zwrócić uwagę przy oględzinach. Jakieś newralgiczne miejsca gdzie zajrzeć o co pytać. Głównie chodzi mi o wszystko oprócz silnika. Będę wdzięczny za pomoc.
      Kombajn stoi nie daleko mnie u rolnika. Ceni 16k za niego.
      Wiem że są podobne tematy pisałem w nich ale umarły śmiercią naturalną chyba.
    • Przez przemi1999107
      Witam, przymierzam się do zakupu kombajnu zbożowego, który będzie pracować na 20-25 ha. Co sądzicie o Sampo 580 ? Czy są tu jacyś użytkownicy tej maszyny ? Prosiłbym o obiektywne opinie oraz napisanie na co zwrócić szczególną uwagę przy ewentualnym zakupie . 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj