Zaloguj się, aby obserwować  
Andrzej07

kombajn zbożowy Braud

Polecane posty

Andrzej07    0

Witam!

Mam możliwość kupna francuskiego kombajnu zbożowego 'Braud' 640 , niestety niewiele wiem na temat tego typu maszyn. Najbardziej interesuje mnie to, czy nie ma problemów z kupnem części do tego kombajnu i ewentualnie, gdzie można je kupić ? Czy dużo części pasuje od 'Bizona' ?

Bardzp proszę o szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję i pozdrawiam - Andrzej

look19    30

Dołączam do pytania. Mnie również ta maszyna zainteresowała.

Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Wiadomość z agroFakt.pl

radzio122    0

Witam,

jeśli chodzi o te kombajny (marki braud ) to mogę powiedzieć ze są to naprawdę super maszyny, nie gubią ziarna, bardzo dobrze wymłacają no i przede wszystkim są niezawodne i bardzo proste w budowie. maja bardzo duży przerób.

Z częściami też nie ma większego problemu. kombajny te są o wiele lepsze niż tak u nas chwalony claas.

wg. mnie claas przy tej maszynie to kupa złomu.

Posiadam już drugą maszynę tej firmy i nie chce nic innego, pierwszy jaki miałem to 640 obecnie posiadam trochę większego - 801B hydro.

Pozdrawiam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Turbina
      Witam wszystkich,koledzy spotkał się ktoś z kombajnem duńskiej firmy DRONINGDORK?????????????
      Piszcie co wiecie o tych maszynach,jak się sprawują no i czy da do tego części,pozdrawiam.........
    • Przez Konrad2277
      Witam :lol:
      Czy posiada ktoś Volvo S900??
      Jak się sprawuje?
      Dane techniczne?
    • Przez ZUBR
      Witam,
      od jakiegoś czasu jestem użytkownikiem kombajnu New Holland TX 34. Po pierwszych testach koszenia jęczmienia sprawdziłem dokładnie czy kombajn nie gubi zboża.
      1. Okazuje się, iż sporo zboża leży na skrzyni biegów (od pułapki kamieni) pod gardzielem. W tym celu zamierzam wymienić gumę, która przymocowana jest do pułapki. Jeżeli ktoś posiada taki kombajn i może podzielić się zdjęciem jak to wygląda u niego to będę bardzo wdzięczny.
      2. Z lewej strony kombajnu przy wentylatorze znajduje się również trochę zboża
      3. Z prawej strony pomiędzy górnym a dolnym sitem (na obrazku). W tym wypadku nie wiem na ile jest to jeszcze stare zboże a na ile faktycznie tam się zbiera. 
      Drodzy forumowicze jeżeli macie jakieś porady co należy zrobić/sprawdzić będę bardzo wdzięczny. 

Pozdrawiam w tych ciężkich czasach...

• Przez szakal911
      Witam.

Przeszukałem forum i nie znalazłem nic odnośnie tych kombajnów, mogłem coś przeoczyć oczywiście.

Zakupiłem niedawno sampo 580 rocznik 90. Poszukuje katalogu części oraz instrukcji użytkowania.

Będę ogromnie wdzięczy za pomoc : )
    • Przez nick
      Witam, rozglądam się za kombajnem do zbioru drobnonasiennych z pokosu areału  to zaledwie 20 ha budżet ok 50 tys myślałem nad claasem dominator 58s plus podbieracz pokosu płachtowy
      . Zapraszam do dyskusji i wszelkich sugestii. Zbior nasion ziół. 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj