Skocz do zawartości
mariann2828

Massey ferguson 6160 problem z rewersem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mariann2828    0

Mam problem z maseyem 6160 podczas odpalenia po mrozach pojawił się problem z rewersem ,mianowicie nie świeca się kontrolki przud tył i nie przełancza się jest cały czas do tyłu . do tego jeszcze nie da zmienic się biegów z polowych na szosowe (po odpaleniu gdy wcisne sprzęgło zaczyna mrugać kontrolka od drugiego półbiegu ,,B"

PROSZĘ O POMOC...

jezeli ciagnik dlugo stojal nieuzywany to jest namrozony i napewno jakis czujnik niepozwala przelaczac rewersu i zakresow. moze oczywiscie byc jeszcze wina elektryki czyli zasilania lecz to juz gorzej cos poradzic na odleglosc.ale jezeli stojal dlugo nieodpalony po mrozach to musisz go odpalic i niech sie rozgrzeje.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawlaki    0

Ja to samo miałem ale po 15 minutach jak się silnik zagrzał to wszystko wróciło do normy

piterq1991    3

Mam takie pytanie. Która wersja rewersu jest lepsza. Elektryczna przy kierownicy czy z drugą wajhą przy biegach głównych?

kravter    36

jak dla mnie to ja wole manualna :D (wydaje mi sie byc lepsza bo nie idzie przez kable itp. tylko normalnie dzwignia :))

ale co kto woli

Sprawdz wkład filtru pod kabiną obok filtru hydrauliki w metalowej puszcze najlepiej przepłukaj go lub kup nowy on właśnie odpowiada za wspomaganie, rewers itp. Sprawdz styki musiał byś rozkręcić kolumne od pozycjonera mogły się zasmarzyć i wtem mogły niedawać prądu. Jak to niepomoże to jeszcze zobaczyć na czujniki mugłby któryś zwariować lub jeb....

ALE NAJPIERW ODPAL CIĄGNIK NIECH SIĘ ZAGRZEJE OLEJ I NAPISZ CO SIĘ DZIAŁO

mariann2828    0

ten problem z rewersem już rozwiązany ,okazało się że to wina komputera podczas próby odpalania spadło napięcie i wywaliło mi system

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się