cykut

Dość nietypowa maska

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cykut    0

Witam. Mam problem ze zdobyciem dość nietypowej części- przedniego panelu z prostokątnymi reflektorami. Ten, który obecnie mam zamontowany przeszedł swoje i nadaje się do wymiany. Wiem, że łatwiej byłoby kupić elementy standardowe ale nie chcę by ciągnik stracił "indywidualny styl" jak to określił sąsiad :) Wiem, że te panele były montowane fabrycznie (oprócz mojego widziałem kilka egzemplarzy z takim przodem). Byłbym wdzięczny za udzielenie jakichkolwiek informacji o takich maszynach. Mam nadzieję, że te zdjęcia pomogą w rozpoznaniu:

http://images.wikia....llas_C-3110.jpg

http://www.google.pl...18&tx=115&ty=67

damianus2222    119

mam gdzieś taki w garażu, trochę inne wytłoczenia chyba, bo ja zmieniłem na standardowe :P jak coś to pisz na priv. jeżeli chcesz

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Wiadomość z agroFakt.pl

locke    292

Bo w tych 3110 to były silniki perkinsa.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

margoo78    196

Nigdy nie widziałem ciągnika o takim oznaczeniu i z takim silnikem. Powiedz jak się sprawuje i jaka moc, lepszy od zwykłej 80-ki?

locke    292

Ponoć tak.Oszczędniejszy silnik jest.

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

wenicjusz    4

Silnik w 3110 rozwijał 110 km nie 101. lub 130 w wersji turbo

Atrapa plastikowa w wersji export - miałem 3 takie ciągniki z danii, jednak czas i słońce powodowały że te atrapy nie nadawały się - byłu popękane i bardzo kruche, smaczkiem były w nich oryginalne reflektory Hella.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez WojtekBuawski
      Witam, Jak i czym było by najlepiej obić cienki dach w c385?
    • Przez ursusikc330m
      Jak jadę drogą to tak przy 1400 obrotów i wyżej to kabina zaczyna wchodzić w takie dziwne drgania co może być przyczyną?Chodzi o model 1634.
    • Przez Mateusz100
      Witam posiadam ursus 1614 ta nowsza wersja i chce kupić wycieraczke na tylnią szybę bo nie ma i mam pytanie jakiej długościu zebty nei była za długa jaka była orginalna tam? ktoś wie ma podobny ciagnik chodzi mi o długość piora wycieraczki i o długość uchwytu do tego pióra.
    • Przez Mateusz100
      Tak jak na zdjęciu szukam takiej pokrywki, zaślepki nie wiem jak się nazywa fachowo. Potrzebuje tego do Ursusa 1614 w jednym mam w drugim nie mam. Wie ktoś gdzie takie coś kupić bo do C 360 i tak daje są ale takiej nie mogę znaleźć nazwa Ursus była malowana na biało chyba trochę się starła jak widać.  Pomoże ktoś?

• Przez Mateusz100
      Witam tak jak na zdjęciu widać potrzebuje takiego języka czy jak to nazwać do drzwi do zamka to jest kawałek takiego metalu taki zatrzask żeby drzwi się zamykamy jak widać wyrobiony i drzwi ciągle się otwierają i walą o błotnik jest to ciągnik Ursus 1614 proszę i pomóc czy gdzieś to kupię można to odkręcić na dwa sruby to jest jak widać gdzie to dostanę o czy mogę gdzieś to kupić? Może ktoś pomoże i wie cos?

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj