Skocz do zawartości
mlodyZ0

Naklejki

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mlodyZ0    6

Cześć, jakiś czas temu postanowiłem odmłodzić mojego bizona pod względem wizualnym, został juz pomalowany oryginalnym czerwonym lakierem kupił takie naklejki http://allegro.pl/naklejki-bizon-z056-naklejka-komplet-ursus-zetor-i2058326418.html i mam do was chłopaki pytanie chodzi mi o naklejki typu UKŁAD CHŁODZENIA ZALANY WODA, INSTRUKCJA URUCHAMIANIA (czy cos takiego) te przy dzwigniach od hedera i młocarni takie jak są w orginale, czy znacie może jakieś stronki na których można je kupić? bo moje szukanie nie daje efektów. Pozdrawiam

Klepk995    171

tych naklejek raczej nie kupisz musiał byś zobaczyć u kogoś jak wyglądają i może firma która robi naklejki by ci je zrobiła , ale mogę się mylić więc nich mnie ktoś poprawi

Wiadomość z agroFakt.pl

Michal97rolnik    396

widzę chcesz mieć wszystko w oryginale.Ja jak malowałem kombajn Deutz Fahr M1202 zrobiłem zdjęcia naklejek i mi zrobili takie naklejki

Bob    439

Kupisz tu masz numer do gościa, robi jakie chcesz.501744102

asharot    175

Musisz zrobić zdjęcie tej instrukcji uruchamiania,bo tak to nie wiadomo co tam pisze.

Cześć, jakiś czas temu postanowiłem odmłodzić mojego bizona pod względem wizualnym, został juz pomalowany oryginalnym czerwonym lakierem kupił takie naklejki http://allegro.pl/na...2058326418.html i mam do was chłopaki pytanie chodzi mi o naklejki typu UKŁAD CHŁODZENIA ZALANY WODA, INSTRUKCJA URUCHAMIANIA (czy cos takiego) te przy dzwigniach od hedera i młocarni takie jak są w orginale, czy znacie może jakieś stronki na których można je kupić? bo moje szukanie nie daje efektów. Pozdrawiam

ale pojakiego ci te naklejki mi tam potobają sie bizony z tymi czarnymi naklejkami

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się