Zaloguj się, aby obserwować  

Polecane posty

adam191919    0

Witamm zakupiłem MF 5435 i strasznie w nim wyje coś z tyłu ciągnika ciągnik jest z turem jak by ktoś miał podobny problem prosze o pomoc

MichalR    34

To prawdopodobnie pompa od oleju. Zadzwoń do serwisu oni ci dorardzą.

Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Wiadomość z agroFakt.pl

tom007    2

ogolnie te masseye maja glosne pompy hydrauliczne wiec moze byc wszystko ok..ale nie zaszkodzi sie upewnic w serwisie..

b0gdan    89

Witamm zakupiłem MF 5435 i strasznie w nim wyje coś z tyłu ciągnika ciągnik jest z turem jak by ktoś miał podobny problem prosze o pomoc

Prawdopodobnie wyje linka, albo od ładowacza, albo od którejś sekcji hydraulicznej, a wyje dlatego że dotyka do rurki metalowej biegnącej od pompy. Podepnij linkę tak aby nie dotykała i będzie błoga cisza :)

kamilb    10

Mój mf 5425 tez wyje to pompa. przy zakupie nie zwróciłeś na to uwagi? Jestem aktualnie w Anglii tu w robocie sa 3 MF 5455 5475 5445 wszystkie wyja po nie cale tysiąc godzin mają.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez hubertuss
      Cześć przy okazji wymiany pompy hydrauliki postanowiłem prewencyjnie zajrzeć do hamulców. Wyszło, że dobrze rozbiłem. Dwie tarcze z 4 na każdym kole jeszcze może z rok by wytrzymały a może nie i zaczęły by trzeć metal o metal. Na ciągniku były tarcze meritor z takimi jak by dwoma okręgami naklejonej takiej klockowej okładziny. Niestety przejrzałem net i takich tarcz już nie kupię. Natomiast są dostępne masowo nawet u korbanka tarcze meritor z jak się doczytałem brązu ale z tylko jednym okręgiem powierzchni roboczej. 
      http://www.agritork.com.br/mostrar-produto/disco-friccao-3823952---73320602/1011
      Takie mam ori na ciągniku a takie jak niżej mogę kupić. Ktoś ma jakieś doświadczenia?
      https://allegro.pl/oferta/tarcza-hamulcowa-cierna-mf3-ursus-2812-1860964m2-7763267106?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_mtrzcj_czesci_pla_czesci-samochodowe&ev_adgr=Części+do+maszyn+i+innych+pojazdów+-+Części+do+maszyn+rolniczych&gclid=CjwKCAjwtpGGBhBJEiwAyRZX2tB5J9iMYFTbvJF4OLs7jkhpxuvLl6sLs12PnCnPRqzuvNBreRRkUxoCe0AQAvD_BwE
      Kupił bym chętnie te oryginalne ale w PL nie ma.

• Przez Politek98
      Witam, mój problem wygląda następująco, oD niedawna zaczeła się pojawiać żółta kontrolka od sprzęgła,  lecz ciągnik norlamnie pracował, lecz nagle ciągnik zaczął szarpać ,czyli po wciśnięciu pedału sprzęgła i puszczeniu minimalnie, ciągnik startuje jakbym puścił całkowicie pedalu sprzęgła. Został wymieniony czujnik elektryczny sprzegła. Pytanie jest moje takie , czy powinno się skalibrować to sprzęgło? Bo po wymianie czujnika nic się nie zmieniło 
    • Przez lysonzi1
      Czy ktoś wymieniał zawór wabco? Zawór wabco kod 4712000080. Używał ktoś zestawu naprawczego? Powietrze leci na łączeniu obudowy. Jakieś rady? Zamówiłem dziś zestaw naprawczy, podejrzewam że membrana 

• Przez michalmat
      Witam. Chciałbym się zapytać czy podczas wymiany simeringu na wale co wchodzi do mostu przedniego trzeba odjeżdżać przodkiem? Czy wystarczy odkręcić podporę z łożyskiem i tą tuleje przy skrzyni i wysunąć z mostu. Chciałbym się zapytać, bo nie wiem ile sobie czasu na tą robotę rezerwować. 
    • Przez Mf4255
      Witam .mam pytanie cz w mf 4255 jest możliwa wymiana łapki sprzęgła bez rozpoławiania , czy da się to zrobić przez otwór od dołu ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj