Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
helus89

Przyszlosc fabryki ursus

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
helus89    7

dzisiaj bylem u dilera ursusa w Busku Zdroju poniewz moj mujek mysli nad zmiana c 385 na nowego 4512 i dowiedzialem sie , ze ciagniki ponizej 100 km nie beda juz produkowane :P czy ktos z was słyszal podobne informacje ???

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wydaje mi się, żeby to była prawda.Dopiero co wprowadzili nowe modele i już mają przestać je produkować ?To co oni będą sprzedawać, 3 modele im zostaną :P. A zamiana 385 na 4512 to wg. mnie krok do tyłu.

toniekmf255    4
dzisiaj bylem u dilera ursusa w Busku Zdroju poniewz moj mujek mysli nad zmiana c 385 na nowego 4512 i dowiedzialem sie , ze ciagniki ponizej 100 km nie beda juz produkowane :P czy ktos z was słyszal podobne informacje ???

co jak co ale chyba ursus sprzedaje więcej ciągników poniżej 100km niż powyżej

Wiadomość z agroFakt.pl

helus89    7

tez bylem okropnie zdziwiony :D ale ten diler powiedzial ze zlozyl zamuwienie na dwa ciagniki u 7524 czy cos takiego i mu cofneli :D :angry:

c 385 na 25 ha gospodarstwo jest zbyt duzy a 4512 w sam raz :D tylko jeszcze niewiadomo czy wujek uzyska kredyt :P

Hanter150    2

Wydaje mi się że to tylko plotka. A może? Przecież mają być silniki z Normą Euro 3 od nowego roku i może tylko 3 modele spełniają tą normę?

Mój 100 post.

saymon    0

to chyba nie mozliwe żeby zrezygnowali z ciagników poniżej 100 km bo wtedy już prawie na krajowy rynek nic by nie sprzedawali

helus89    7

czemu desperat ?? ja mam niecale 20 h i 4512 wiecej stoi jak jezdzi :D a w c 385 spalanie to loj bo to juz leciwy traktor :P jak jeden sezon c 385 mial awarie i wuju obrabial c 360 tylko zostalo mu ponad 300 litrow paliwa !!!! :D ale wszystko stoi pod znakiem zapytania bo jakiegos kredytu nie moze dostac niewiem o co tam dokladnie chodzi :D

Piotrus89    3

Nie wiem jak to jest możliwe żeby ciagnik wiecej jeżdził jak stał, domyślam sie że 385 smoczy nieźle :P, nie se chociaz sprawi 4514,

helus89    7

na razie to sie wszystko us.... bo mu nie chca kredytu udzielic bo czegos tam ma za malo czy jak :P "wiecej stoi niz jezdzi " metafora taka :D poprostu chcialem zasugerowa ze ten ciagnik jako glowny spokojnie by obrobil drugie tyle :D i produkcje zwiezeca tez prowadze ok 15 opasów oraz 10 macior i czesc tucznikow odchowyjemy :D

adikpl1    179
1014 Przeglądałem stronki i ucieszył mnie fakt, że go znalazłem w ofercie!

Pewnie strona nieaktualizowana

arassso    3

a mogli by 1014 robic albo 10034 1134 bo jak na teraz to kupiłbym jeden z tych modeli bo kasy za mało zeby kupic cos leprzego

MECHANIZATOR    156

w polsce jest około 2 000 000 gospodarstw i chyba ostatni idiota zaprzestałby produkcji ciągników o mocy ponizej 100 KM - plotka pewnie wzieła sie stad ze Ursus i nowy inwestor - Uzel produkują kilka bardzo zblizonych konstrukcji - mianowicie

ursus produkuje 2812 czyli spolszczonego MF 235 a Uzel produkuje na licencji MF 240 - podobnie ma sie sprawa w wiekszosci ciągników "postlicencyjnych" - prawdopodobnie Uzel i Ursus planują zaprzestanie produkcji 2812 ( i innych) a w ich miejsce pojawiły by sie nieco nowoczesniejsze pochodne od MF

MarcinPykuS    62

Sądzę, że gdyby przestali produkować ciągniki poniżej 100 KM to fabryka by już całkowicie upadła... :D

Bartek1961    2

Moim zdaniem Turcy kupili Ursusa po to aby zwiększyć produkcję. Mają rynek zbytu w Azji a Ursus świetnie nadaje się do krajów z słabo rozwiniętą siecią serwisową. Wyobraźcie sobie naprawę takiego Deutza czy NH w stodole za pomocą trzech kluczy śrubokręta i młotka.

Chota    1
Moim zdaniem Turcy kupili Ursusa po to aby zwiększyć produkcję. Mają rynek zbytu w Azji a Ursus świetnie nadaje się do krajów z słabo rozwiniętą siecią serwisową. Wyobraźcie sobie naprawę takiego Deutza czy NH w stodole za pomocą trzech kluczy śrubokręta i młotka.

eee jak cos to do latwego naprawiania to dobre sa ruski

DonPedro    3

Ursus nie przyjmował zamowien na ciagniki przez jakis okres dlatege ze przejmowali go Turcy ale wiem ze juz od jakiegos czasu mozna składac zamowienia na nowe ciagniki.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować