Skocz do zawartości
bernatziom1996

Nowy rozsiewacz do 15 tyś.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wsk1993    0

Ja dałem o ile się nie myle 16,5 tyś. za Raucha MDS 735 i jest to naprawde konkretny rozsiewacz wiadomo ładownośc mniejsza od tych które podajesz ale przecierz sam możesz dorobic nadstawki.

Wiadomość z agroFakt.pl

bizon1    18

A może amazone ZA-X Perfect 902 za 2750 euro netto, lub ZAM 1000 3350 Euro netto, do obydwu możesz dodać nadstawki. Ceny które podałem po negocjacjach do zapłaty.

wsk1993    0

Tylko że rozsiewacz jest brany na prow.

No to schody chyba że te 1,5 tyś sam dopłacisz. Decyzja należy do ciebie, weż też pod uwage te amazonki.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

brzegu nie polecam 3 letni i farba odlatuje. Ładnie rozsiewa i nie szutruje nawozów ale ten lakier niestety lipny

Edytowano przez szymon1089

jakub16    118

Polskich nie kupuj. Znajomy kupił jakiegoś firmy Promar czy jakoś tak i po 2 latach łożyska z przekładniach padły i tarcze latały jak głupie o rdzy nie wspomnę. Latem jak byłem u Kunerta to miał Bagoballe za ok 10 tys taki 600 litrow dołożyć nadstawkę i myślę ze w 13 tys byś się wyrobił ;)

kissmy...    57

wskażcie mi proszę jak ma się do konkurencji cena rozsiewacza amazone ZAM 1201 z 500l nadstawką i jednym limiterem - 5tys euro netto

fikun1    0

Ja mam Motyla z POMu czyli mniejszą wersje(1000l z nadstawka) od 8 lat i chyba jednak nie polecam. rdza wychodzi na niektórych elementach skrzyni i są problemy z wysiewaniem wilgotnego czy tez zbrylonego nawozu, system bez mieszadła, z wibrującym aparatem wysiewającym jest dla nawozu zbyt delikatny, grudki które przeszły przez górne sito potrafią zablokować te dolne i przestaje siać i zmienia dawkę. poza ww. mankamentów i awarii brak, od 8 lat nic nie naprawiane.

Maro0    10

bierz zachodnie rozsiewacze, nad polskimi nawet sie nie zastanawiaj. Ja kupiłem amazone a zastanawiałem sie jescze nad bogballe i rauchem. wybrałem amazone bo był najlepszy cenowo i najwiekszy (900l) w granicach tych cen. rozsiewacz dobry do daleszej rozbudowy we własnym zakresie bo wszystko w nim jest przygotowane pod rozbudowe. Fakt ze troche trzeba w nim poustawiac przed rozsiewaniem ale ma to pewnie wpłynąc na dokładnosc wysiewu :)

takze kolego bierz sie za odwiedzenie handlowców tych marek :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez zaro12
      Witam chciałem się dowiedzieć ile maciora musi mieć kg, żeby ją zaprosić?? Proszę o szybko odpowiedz..
    • Przez proxa
      sipma ps 1221 farma plus strasznie mi się zapycha przejdzie przez podbierak i na początku idzie dalej ale puzniej nie wchodzi dalej tylko sie zapycha i bal w środku się nie kręci.co może być nie tak?
    • Przez osekw2345
      witam posiadam problem z tym siewnikiem... otóż idzie on za agregatem no i problem polega na tym że podczas próby kręconej wszystko wychodzi ok tak jak chce a na polu zupełnie inaczej poprostu przesiewa zboże i to sporo...
      prosił bym o podpowiedzi związane z tym problemem lub o jego rozwiązanie pozdrawiam
    • Przez ociec82
      Jakie ma spalanie w polu i w transporcie?czy części są drogie ? i czy jest to traktor prosty w budowie czy też nie?
      napiszcie jak go oceniacie i czy polecacie
    • Przez Danio7
      Witam. Mamy przyznany prow i chcemy kupić ciągnik. Mianowicie chodzi o Zetora lub Valtre. Ciągnik którego byśmy wybrali był by ciągnikiem pomocniczym, do lekkich prac (gruber, talerzówka, agregat, transport, praca z turem). Mamy dylemat pomiędzy Zetorem a Valtrą, ponieważ ich ceny w naszej okolicy są najkorzystniejsze. Opinie ludzi są różne każdy chwali swojego. Prosiłbym o pomoc ponieważ do połowy lutego musimy coś kupić inaczej odbiorą nam prow. Poprosiłbym o pomoc i wasze opinie na temat tych ciągników.