Kuszyna

Który wybrać John deere 6230 czy 6330

Polecane posty

Kuszyna    0

Witam wszystkich forumowiczów, jestem tutaj nowy i mam do was prośbę który waszym zdaniem bardziej się opłaca kupić jako nowy? Jaka jest różnica w spalaniu i ogólnym użytkowaniu. Dziś podpisałem umowę z Aimar i wychodzę do was zapytaniem którego wybrać? Różnica w cenie między nimi u dealera u którego byłem to granice 5-6tys zł. Proszę o pomoc i poradę. Pozdrawiam

Kuszyna    0

Gospodarstwo około 50h główne uprawy to zboża. Ciągnik ma być głównym w gospodarstwie mam na stanie MTZ 82. To który według Ciebie będzie lepszym wyborem kasa niby nie duża ale wolę poradzić się osób 3.

Edytowano przez Kuszyna

Wiadomość z agroFakt.pl

damianq    0

Kolego odpowiedz jest banalnie prosta oczywiście że 6330 a to z kilku powodów.

Tak mała różnica w cenie przemawia z kupnem mocniejszego, mocniejszy traktor będzie miał większy zapas mocy, to pozwoli zaczepić większe maszyny bądź pracować mniejszymi maszynami na niższych obrotach co skutkuje zmniejszonym apetytem na paliwo. Jeśli to maszyna na dofinansowanie to tylko 6330 i polecam zastanowić sie nad TLS. jeździłem 6220 na twardym przodzie i 6230 z tls to jest niebo a ziemia. zdecydowanie 6330,PZDR

gajor24    1

a powiedz ile tobie proponują za 6230?? bo tez nad nim myślę narazie 5100R ale jak różnica będzie nie mała to możne większy wezme gabarytowo.

Rolnik85    12

różnica w cenie zbyt mała żeby się zastanawiać. TLS piękna sprawa. A nad jaką wersją się zastanawiasz Premium czy Komfort ? Jeśli Premium to polecam jeszcze ECO-shifta bo nie wiem czy w Komforcie jest dostępny.

Zapraszam:http://www.youtube.com/user/babelt1985

Kuszyna    0

Wersję premium no i decyzja zapadła w sobotę jadę po 6330 :) pozdro i dzięki za informację. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Janek54321
      Posiadam pług obrotowy unia ibis L 3 korpusy 45cm ciągam go ciągnikiem4 cylindrowym 85km i jest wystarczająco, chce dokupić dodatkowy korpus i ciągnik do tego i nie wiem czy wybrać 4 cylindrowy czy 6 cylindrowy moc ok 110km. Gleby lekkie. Jak sprawuje się 4 cylindrowy ciągnik z pługiem 4 obrotowym czy da radę?
    • Przez Bartek003
      Witam. Rozważam zakup jednego z tych dwóch ciągników chciałbym dowiedzieć się opini użytkowników i podanie ich wad i zalet.

• Przez arkady12
      Panowie waham się pomiędzy tymi dwoma traktorami mam nawet upatrzone po jednym egzemplarzu 
      Lamborgini ma ładne oponki i jest blisko.  Same jest duzo dalej ma opony średnie Jest młodszy o 4 lata ale i trochę droszy ogólnie chodzi mi o rzetelne opinnie najlepiej posiadaczy.
    • Przez NATA111
      Witam. Mam ciągnik John deere 7600. Szukam skupu ciągników i maszyn rolniczych. Jak na razie najlepszą propozycję dostałem od tej firmy:
      https://skupciagnikowrolniczych.pl/

• Przez lysonzi1
      Witam, jaki ciągnik wybrać do opryskiwacza zawieszanego 600L oraz rozsiewacza również 600L? Czy Massey 255 to dobra opcja? Czy lepszy c360 lub ewentualnie inny sprzęt? Ciągnik do 30000zł. Do cięższych prac mam większy ciągnik, ten miałby służyć tylko do opryskiwacza i rozsiewacza. Niewielki areał, wszystko koło komina.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj