Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MOzesz uwazac ze duzo zostalo zaplacone. Sprawdz ceny na allegro. Ciagnik sprzedawany byl z mala iloscia mth wiadomo ze sa przestawione. Jak juz wspomnialem wedlug wnetrza i inyych elementow nie widac na nim oznak wadalizmu i wycienczenia ciezka praca.Jak juz wspomnialem hydraulika jest TRIMA z joystikiem. Nie uwazam ze kupilem okazyjnie ale ogladajac inne zetory kosztujace po 40 lub 45tys w stanie rozkladu nie zaluje zakupu.

Opublikowano
MOzesz uwazac ze duzo zostalo zaplacone. Sprawdz ceny na allegro. Ciagnik sprzedawany byl z mala iloscia mth wiadomo ze sa przestawione. Jak juz wspomnialem wedlug wnetrza i inyych elementow nie widac na nim oznak wadalizmu i wycienczenia ciezka praca.Jak juz wspomnialem hydraulika jest TRIMA z joystikiem. Nie uwazam ze kupilem okazyjnie ale ogladajac inne zetory kosztujace po 40 lub 45tys w stanie rozkladu nie zaluje zakupu.

 

 

 

juz bym wolał 2 tys. dolozyc i kupic tego 6245 http://www.allegro.pl/item259746379_zetor_...em_sokolka.html

Opublikowano

Dlaczego wolal bys tego??MIalem wybor kupna 7745 na mniejszych kolach i tanszego z tym ze w stanie rozpadu i mchem tu i owdzie. Nie chce ciagnika z kolami 30" to sa dobre kola d0 7211. Ten przypadl mi do gustu ze wzgledu na kola 34" i stan ogolny dobry.

Opublikowano
Dlaczego wolal bys tego??MIalem wybor kupna 7745 na mniejszych kolach i tanszego z tym ze w stanie rozpadu i mchem tu i owdzie. Nie chce ciagnika z kolami 30" to sa dobre kola d0 7211. Ten przypadl mi do gustu ze wzgledu na kola 34" i stan ogolny dobry.

 

A myslisz ze koła 34" to nie potrzebują odpowiedniej mocy 7745 bez turbo na kołach 34" wcale nie ma lekko jeżeli ma ambitnego właściciela. Ja swojego mam na kołach 30" i według mnie wcale tak źle nie wygląda a na pewno jest mocniejszy ;)

Opublikowano

W porządku ale Ty z tego co czytałem na forum i widziałem w galerii zakładasz do swojego Zetora odpowiednie maszyny, a większość użytkowników jak już kupi takiego Zetora 4x4 to Bóg wie co by do niego doczepiali( ubolewam nad tym ale niestety większość tak myśli i robi ;) ). Dlatego napisałem o tych kołach 34" bo jest spora różnica w mocy a raczej jej spadku szczególnie na ciężkich glebach

Opublikowano

7745 ma 75km ja to robie tak i wiele osob robi tak samo od mogelu zetora odejmuje 2 i wychodzi moc ciagnika czyli 7245 ma 70km a 7745 ma 75km tak samo jest w nowych zetorach 9641 po pojemu ma jakies 94km a 10641 ma 104km

Opublikowano
Powidzcie mi ile zetor 7745 ma koni i czy poradzi sobie z plugiem 4 skibowym i agregatem uprawowo siewnym moze macie jakies fajne fotki jego to bardzo bym poprosil

ja mam 7245, ma 62,5 km i pracuje w uprawowo-siewnym , ma komplet obciążników i nawet przy pełnym siewniku przód sztywno się trzyma ziemi

orze grudziądzkim 4*35 bez wału nie ma problemów ale jak doczepie cambella to troche ma przy ciężko ale na 1 biegu lata bez problemu

Opublikowano

ja mam Zetora 7745 chodzi w pługach 4x32 czy 4*35 i jak trochę za głęboko pójdzie do się troszkę dusi :) chodzi w agregacie sprężynowym (czy jak to tam się zwie :) ) 3metrowym. bez problemu lata z nim. doczepiamy siewnik do niego. ma tur4, więc ma trochę przeciwwagi.

Opublikowano

zetor 7745 ma 68 koni pociągnie pług 4x 35 z agregatem nie będzie problemu oczywiście 2,7 m i chydropakiem ,rozłorzony zestaw będzie go pszeważał a po za tym może nie podnieść różne były podnośniki ,występował jeden lub dwa siłowniki wspomagające i nowsze wersje miały pompy z boku silnika 40l te napewno podniosą mają 3500 kg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Podobna zawartość

    • Przez rolnicyzmazowszateam
      Witam mam ten zawór od pneumatycznego włączania womu w zetorze i mam pytanie jak go podłączyć żeby działał? Jaki kolor kabli wychodzi w kabinie?

    • Przez Farmer4255
      Po przekręceniu kluczyka nie świeci się kontrolka akumulatora. Ciągnik po naładowaniu akumulatora prostownikiem odpala tylko 2-3 razy(nawet po 2h pracy). Winny jest alternator?
    • Przez maciejbacal
      Cześć,
      Posiadam Zetora 7245. Zakładam, że kiedyś była to wersja Horal, bo poza kołami tylnymi wszystko jak w tej wersji. Przedni WOM mam, ale odłączony i pozostałości instalacji. Węże ucięte przy włączniku w kabinie. Nie jestem w stanie z katalogu częśći dojść do tego w którym miejscu podłączony jest wąż, który idzie od włącznika do instalacji pneumatycznej. Czy ktoś tutaj ma może ten traktor i jest w stanie to sprawdzić?
      Jedyne co wyczytałem to, że jest różnica w podłączaniu jak jest wzmacniacz i nie (w katalogu to schemat 22). Ja wzmacniacz mam. Patrzyłem na katalogi do seri 53xx oraz 84xx, bo te ciągniki mają sporo wspólnego, ale nic nie znalazłem. Jedyne co mi zostało to poszukać kogoś kto ma ten ciągnik tutaj, albo jechać do ogłoszenia, ale nie ma nic w okolicy.
    • Przez czaku18
      Witam mam problem z Zetorem 6245 sprzęgło bardzo późno łapie przez to zaczął ciężko ruszać. Nic nie czuć żeby się paliło czy coś. Płyn jest wszystko odpowietrzone nic nigdzie nie leci. Czy miał ktoś podobny problem. Czy to tylko kwestia podciągnięcia sprzęgła?
       
    • Przez kuba13x
      W zetorze 7340 po odczepieniu agregatu zauwazylem że przegieła mi się prawa belka od podnośnika zrobił sie lekki banan dlatego wyprostowałem ją ale po pracy z gruberem belka spowrotem się przegięła tak jak poprzednio pytanie teraz czy pracować nią taka jaka jest czy może to pęknąć i lepiej wymienić na nową?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...
v