Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Rafii

spryskiwacz

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafii    6

Koledzy w Renaulcie 120.54 mam wycieraczkę ze spryskiwaczem . Ale nie mam żadnego zbiorniczka i pompki.Gdzie one powinny być zamontowane?

wisniak222    1

ja przy swoim 113-14 mam z prawej strony skrzynkę do akumulatora i w tej skrzynce mam zbiorniczek i pompkę ale przy niekturych było to na wierzchu z lewej strony

Wiadomość z agroFakt.pl

Rafii    6

To u mnie tego nie ma. Jak ktoś dysponował by zdjęciem zbiorniczka i pompki to bardzo proszę o podesłanie.

Geo    10

Ja mam 106-54 i u mnie zbiorniczek z pompką jest pod maską po prawej stronie tuż przy kabinie.

Jeśli nie wiesz gdzie jest zbiornik to idź za rurką doprowadzającą płyn do spryskiwaczy.

Edytowano przez Geo

Rafii    6

Kolego tak to sprawdziłem od razu. Tylko że u mnie nie ma w ogóle zbiorniczka , ktoś musiał wyciągnąć.

Geo    10

No to należałoby się rozglądnąć albo za oryginalnym do renówki, ale to raczej będzie trudne do zdobycia, albo znaleźć jakiś pasujący zbiornik od samochodu osobowego z pompką i zamontować od nowa. Od osobówki będzie pewnie taniej, bo dużo tego na szrotach.

Np. taki http://allegro.pl/opel-corsa-b-zbiorniczek-silniczek-spryskiwaczy-i2005942259.html

andrejus    157

Proponowałbym od czegoś większego, vana. Taki od corsy może nie poradzić sobie z popchnięciem wody 1-2metry do góry.

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Rafii    6

U siebie jak będę montował to z przodu koło pompki hamulcowej -to tam do pompowania jest ok 50-70cm. Znowu nie musi być to coś dużego bo pewnie będę rocznie ze 2 litry płynu zużywał.

Geo    10

Podałem tylko przykład taniego rozwiązania problemu :). A na tą wysokość pompka od corsy da sobie radę. U mnie to jest tak na oko około metr od pompki do spryskiwaczy więc tyle co i w samochodzie prawie ;).

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam w mojej Reni 550 nie działa spryskiwacz okazało się, że nie ma nigdzie kostki zasilającej pompkę ;/ koledzy orientujecie się skąd ten przewodzik powinien wychodzić czy z lewego słupka czy z prawego a może gdzieś indziej nie wiem z której strony się za to zabrać a nie chcę rozkręcić pół ciągnika.

Pozdrawiam

Rafii    6

Mam ten sam problem jak kolega Frytek tylko w 120.54 mógłby ktoś podpowiedzieć gdzie szukać kabli od pompki.

tomek77    0

u mnie w 106-14 jest w skrzynce przy akumulatorze jeden kabel to masa a drugi idzie do wlącznika spryskiwaczy a od włącznika na skrzynke bezpieczników

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez 2000pawelXYZ
      Czy da się podłączyć obrotomierz, taki na linkę w renault 110.14?
    • Przez leszek1981
      Witam . Posiadam renie 15554 , skrzynia tractoshift ,sprzęgło szarpie w obu kierunkach jazdy .Elektrozawory  działają lecz potencjometr sprzęgła  lub komputer zle nim steruje to znaczy ; 
      przy wciśniętym pedale cofnie zawór proporcjonalny (rozłonczy sprzęgło) .lecz gdy puszczamy pedał to wbija cewka zawór bez stopniowego włączenia. Ma tak od zakupu (rok) macie jakiś pomysł czy szukać dobrego fachowca z komputerem .ZAMOŚĆ.
    • Przez waszkalipiec
      Witam mam zamiar kupić ciągnik renault tx 113.13 ma on uszkodzone sprzęgło jest miękkie i łatwo się wciska.Biegi górne wchodzą z trudem natomiast dolne nie wchodzą.Co może być tego przyczyną.Jakie są tego koszty i czy 11000 mtg to dużo na taki ciągnik.
    • Przez dzikidaniel
      Czy ktoś wie czy adaptacja z Celtisa będzie pasować na Aresie 556? Silniki niby te same jednak budowa może się różnić i już będzie problem.
      Pytam się gdyż mogę kupić tura do małego Aresa tyle że jest on zdjęty z Celtisa.
    • Przez BaszaPasza11
      Witam. Od roku czasu borykam się z problemem w mojej Reni. Dokładnie chodzi o hamulce. Podczas wciskania pedału do końca (bardzo mocno) to ciągnik słabo hamuje i słychać delikatny zgrzyt. Jeśli wcisne 2-3 razy hamulec dopiero robi sie twardy i można go wcisnąć do połowy. Bardzo byłbym wdzięczny o porady z waszej strony. Dodam że ciągnik sprowadzony z Francji