Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cwaniak15

krowa problem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krowa
cwaniak15    0

witam moja krowa 5 mies cielna dawala dzienie z 15l tak miesiąc temu ateraz daje 6l dzienie dlaczeg0 je pasze kiszonka z lucerny i siano

ciastek12    32

A co Ty myślałeś??...Że będziesz ją wiecznie doił?? :o Jeszcze miesiąc doju i musisz ja zasuszyć...

Wiadomość z agroFakt.pl

Luke16    144

zależy wszystko od temperamentu krowy... jedna sama się zasuszy dając co raz to mnie mleka druga będzie dawała do samego końca że ciężko będzie ją zasuszyć bez tubek ...

Edytowano przez Luke16

Mati10    8

A regularnie była zacielona, bo jeśli była zacielona później niż ok 3-4 miesiące po ocieleniu to automatycznie nie bd tak wydajna jak w poprzedniej laktacji, bo ona będzie dłużej trwać (niż poprzednia). Zależy też od rasy i wydajności. Krowy, które mniej dają mleka mogą szybciej ,,spadać z mleka,,.

APPACZ1    1

jest jakiś sposób by wywołać ruje(bieganie się )u krowy bo od 6 miesięcy nie można jej pokryć krowa 5 letnia nie wykazuje chęci

kkrzysiek    0

jest jakiś sposób by wywołać ruje(bieganie się )u krowy bo od 6 miesięcy nie można jej pokryć krowa 5 letnia nie wykazuje chęci

zastrzyk z hormonem kazdy lekaż i inseminator takie coś posiada

u pierwiastek czy krów jest taka zasada jak dobrze nie dasz no mleka nie masz nie wystarczy dać dużo najwazniejszy jest bilans energi do białka no i przedewszystkim genetyka

Edytowano przez kkrzysiek

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować