Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cinek3060

Kupno prasy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasy
cinek3060    0

Witam jaką prasę radzicie kupić do 17tys? Pracowała by z U912 . Prasowała by tylko słomę i siano. Najważniejsze aby części były dostępne i niedrogie :)) Pisałem w temacie do tego przeznaczonym ale tam nikt nie odpisywał więc postanowiłem założyć nowy

Edytowano przez cinek3060

pawelmf    32

za tą kwotę to ja ci sprzedam prasę rolującą Welger Rp 12, jest to prasa walcowa , posiada odrzutnik bel co jest rzadkością w tych prasach, oraz automatyczne załanczanie owijania sznurkiem. jest w satnie bardzo dobrym ,

P.S sprzedam z powodu zakupu nowej prasy i to będzie też welger ale już nowy

Wiadomość z agroFakt.pl

farmer321    4

Polecił bym ci kypno parsy JD 550 albo 590 są to bardzo dobre prasy nie wymagają dużej mocy , dobijanie beli zaczyna się od redzenia więc jest bardzo dobry zgniot . Są to w miare tanie prasy i wytrzymałe . POlecam ci je naprawdę bardzo ładne bele wychodzą

szczewko    31

Tak jak kolega wyzej polecam 550 najlepiej jakbys znalazl z siatka ale to juz powyzej 20 tys. Jest to prasa zmiennokomorowa wiec mozesz krecic male jak i duze baloty. Zgniot nastepuje od samego poczatku zwijania balota przez co baloty sa lepiej uformowane i wg mnie lepiej zakiszone. Do tej pry kozysłem z NH stalokomorowej i moge smialo powiedziec ze JD robi duzo lepsze baloty. Oczywiscie owijanie sznurkiem nastepuje automatycznie.Zgniot takze mozna regulowac.

Gość Zetek5340   
Gość Zetek5340

Tak sądzę że za jakieś 15 tyś kupisz sipmę czerwoną części są dostępne i nie droge JD to też dobre prasy z częściami też nie będzie problemu gorzej z ceną udanego zakupu B)

Edytowano przez Zetek5340

malopolanin64    392

Polecam Welger RP 12 bo również chce takową sprzedać również odrzutnikiem bel :) prasy JD 550 fakt są niedrogie stosunkowo, dobry zgnioty tyle te pasy troche kosztuja przy wymianie. RP przy słomie i sianie też ma belki fajne!

Kontraktor    0

Polecam Welger RP 12 bo również chce takową sprzedać również odrzutnikiem bel :) prasy JD 550 fakt są niedrogie stosunkowo, dobry zgnioty tyle te pasy troche kosztuja przy wymianie. RP przy słomie i sianie też ma belki fajne!

Welger rp 12 robi dobrą robotę i napewno jest żywotniejszy od krone

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez hassi37
      Mam pytanie do użytkowników pras fendt jak  prasy tej marki się wam sprawują a mianowicie mam możliwość zakupu prasy 2600 vs z 2010 r 16000 bel zakupiona u polskiego dilera prasa od gospodarza proszę o podpowiedz co w niej sprawczać podczas zakupu .Pilne
    • Przez adi121233
      Ostatnio zakupiłem prasę Gallignani 3200 Turbocut. Posiada rotor jakiego nigdy wcześniej nie widziałem, działa on na zasadzie sieczkarni w kombajnie zbożowym np. w bizonie. Wałek z przykręconymi nożami który obraca się z dużą prędkością i do tego przeciw ostrza (noże) które wysuwają się z podłogi. Potrzebuje informacji na temat tego rotora, może ktoś coś takiego widział, coś słyszał, chciałbym się czegoś o tym dowiedzieć. W celu sprawdzenia prasy prasowałem słome z rozwiniętej beli, noże (przeciw ostrza) były wyjęte a pomimo tego ze słomy zrobiła się straszna sieczka. Teraz nasuwa się pytanie czy w polu podczas prasowania kruchej słomy też będzie się tak dziać ? Jutro postaram się załączyć zdjęcia tego rotora a tymczasem wysyłam zdjęcie na jakiej zasadzie to działa. Czekam na wypowiedzi

• Przez DominikPaweFilipczak
      Witam potrzebuje opinie na temat prasy ferabolli ff44 jeśli ktoś posiada ten model prasy proszę o opinie tzn wady zalety jak z częściami awaryjności itp?
    • Przez danekk
      Mam zamiar kupić prasę tylko jeszcze nie wiem jaką. Zastanawiam się nad Feraboli EXTREME 265 htc. Co o niej myślicie? Jaka jest jej cena i czy jest ona warta zakupu? :rolleyes:
    • Przez garos
      Witam mam zamiar kupić nową prasę. Moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza? pasowa, łańcuchowa? "Prasa ma mieć zmienną komore. Robie ok 2,5 tys bel rocznie ok 1500 słomy i ok 500 siana suchego i ok 500 mokrego. Jakiej firmy polecacie? mam starą prase krone ale nie bardzo jestem z niej zadowolony. Prosze o pomoc a i jeszcze jedno pieniądze nie grają większej roli bo chce skorzystać z programu na usługi.