Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartmk

Halogeny w zetorze 7211

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartmk    0

Witam szukałem już trochę na forum ale nie znalazłem żadnych konkretów.Chodzi mi o to w którym miejscu najlepiej zamocować halogeny z tyłu ciągnika zastanawiam się tak że nad podłączeniem.Nie chce zrobić tego tak aby przewody wisiały mi gdzieś nad głową tylko żeby były dobrze schowane.Jeżeli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o podpowiedź.

jendrek    119

Nie radzę zakładać nad tylną szybą, bo wtedy światło odbija się od niej i jest słaba widoczność do tyłu zwłaszcza gdy szyba nie jest zbyt czysta.

Polecam albo nad lampami tylnymi, albo pod dachem ale po bokach kabiny.

Wiadomość z agroFakt.pl

(jendrek) popieram ja mam nad szybą to muszę co chwile latać i szybę wycierać od kurzu i stwierdziłem ze wiosną ze przełożę gdzieś koło świateł tylnich

Kamil1998    85

hmm.. to nie otwieraj szyby ;p

W sumie to przy lampach lepszy pomysł,bo bliżej ziemi i mocniej oświetla

zrób jak w oryginale nad światłami zresztą powinna tam być zaślepka taka czarna ja tak mam założone w 5211 w 7341 po za tym jak chcesz przekęcić w dół bok to można z kabiny wszystko z nimi zrobić

romeooo    2

Ja mam założone nad szybo ale na płaskownikach tak z 8 cm od ramy i światło wcale się nie odbija.

Bartmk    0

Jednak zamontowałem nad światłami.Nie chciało mi się prowadzić przewodów do góry i wiercić otworów na mocowanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez WitoldWarsicki
      Czy maska z tworzywa jakie miały Zetorki 3320 podejdzie do Zetora starszej serii 4718 bądź coś podobnego
      orazczy maska 5340 będzie pasować do 5718. Orientujecie się panowie gdzie bym mógł kupić takie maski, mogą być nowe.
      zgóry dziękuję

• Przez toros
      witam czym obciac szybe  w ciagniku 
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Chodzi mi po głowie taki pomysł aby założyć pompę do przody znaczy z koła pasowego i co mi by było potrzenbe do tego? I jaka pompa była by najlepsza? Chciłabym do niej podłączyć zasilanie tura.
    • Przez Sebian99
      Witam wszystkich...
      Przeszukałem forum,ale nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.Mianowicie,zna ktoś może dobrego fachowca od napraw i wszelkich modów w starszych Zetorach z woj.łódzkiego?Generalnie chodzi o dołożenie przedniego napędu.Będę wdzięczny za info!
    • Przez przemo5040
      Myślę nad założeniem do zetora 5011 tura tylko nie wiem czy będzie sobie dawał rade z nim. (Jak z uszkodzeniami przedniej ośki itp.) Dodam że będzie musiał podnosić belki po ok -/+ 600 kg . Z góry dzięki za odpowiedzi