kgbck

FENDTY DEUTZE ttv 630

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendty
kgbck    6

Witam posiadam same fendty nic sie nie psuje wsio genialnie chodzi itp !!! Wiec moje pytanie chcialem na prow znow wziac fendta myslalem o nowym 724 ale ceny sa zaporowe przy euro 4.0zl 4.5zl teraz tamte kupowalem po 3.19 i 3.39 euro oplacalo sie kupic i pytanie myslalem o deutzu ttv 630 w pelnym wypasie czarny kamery itp kosztuje teraz 410-420 tysiakow tak mam ugadane szersze kola po prostu fuul wypas ale fendt przyzwyczail mnie do bezawaryjnosci i niskiego spalania a takze do tms bo mam w 820 tms i w 312 tms i pytanko czy ktos ma do czynienia z deutzem ttv z którymkolwiek 410 420 430 600 610 620 najlepiej 630 i opisal mi szczerze ! I czy skrzynia jest na tej samej zasadzie co w fencie ze depczesz gaz i nic nie robisz sam dostosowuje obroty i takie tam kto ma to wie o co chodzi ja sie moge zrewanzowac opinia fendto 820 (5000godzin) 312(1700godzin) MF 5465 (3000godzin) Mf 6495(1300Godzin) Pozdrawiam czekam na powazne odpowiedzi najlepiej od kogos kto mial fendty i deutze

 

Ortografia.

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Skrzynia w TTV to skrzynia ZF, i działa na takiej samej zasadzie jak w Fendzie. Powiedziałbym nawet, że jest ciut lepsza, ponieważ posiada 4 przełożenia mechaniczne, co sprawia, że jest sprawniejsza i odciąża napęd hydrauliczny. Programowanie prędkości (tempomat) w DF TTV jest standardem. Programujesz prędkość i wio. B)


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

to znaczy ja mam tak w fencie. czylli odpalam ciagnik wciskam gaz i jade nic absolutnie mnie nieobchodzi i czy tak samo jest w deutz czy tak jak ty mowisz trza zalaczyc bieg?! Bo wiesz w fencie niema biegow a wciskasz gaz to nieznaczy ze dodajesz obrotow tylko pokazujesz ile kilometrow na godzine ma jechac a obroty sam sobie dostosowuje jak potrzebuje to 1200 a jak wiecej to wiecej czyli czy deutz tez tak ma ze mozna bez zadnego dzojstika jezdzic i ze jak ora to pod gore dodaje sobie obrotow a jak zjezdza odejmuje ?! Jezdziles fendtem na tms?!

Edytowano przez kgbck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

kolego kgbck mam takie pytanie. Czy w fendtcie jak masz ten tms to jak go włączysz to czy kiedykolwiek on wchodzi na obroty 1800 i wyżej jeśli potrzebuje większej mocy? A jeśli tak to czy np. można ustawić żeby nie wchodził na większe obroty niż 1800?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

i co oznacza skrzynia ZF?

 

Tak mozna wsio ustawic bo skrzynia w fendtach jest genialna na wszytkich testach zawsze dostaje fuulpuktow i mi bardzo pasuje bo jezdze na nich od 4 lat w 820fendt i 312 fendt dlatego tak dopytuje jaka jest dokladnie w deutzu bo nie mam gdzie sie takim przejechac a jak juz zamowie to juz umowy nie zerwe jak bedzie źle

Edytowano przez Matey

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

ZF to producent skrzyń o ile dobrze pamiętam.


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

ja jeżdże na niej już 5 lat tylko że właśnie nie mam tms i właśnie byłem tego ciekawy. Bo np. ja robię najcięższe prace przy obrotach 1580-1600 a jest to oranie i agregat podorywkowy. I spalanie jakie mi wychodzi to przy orce 8-13l/ha a agregat średnio 10-12l/ha. No a w tms chodzi o to żeby było jak najmniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

a skąd jesteś? że nie masz możliwości sie przejechać


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Dolnyslask dokladnie glogow Okolice i nikt niema ttv-a nawet u delera niema;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

szkoda że nie z zachodniopomorskiego bo mam znajomego co ma taki ciągnik :P


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

A w tms jest tak ze jak ma lekko to i ora majac 1300obrotow jak ma cieżko to nawet 1800 ale srednie spalanie wyjdzie przy robotach zwożenie snopkow z pola nigdy nie mam wiecej niz 1200obrotow nawet jak poginam ze snopkami na widlach 20kilometrow na godzine i srednie spalanie jest na poziomie 3-5litrow na godzine wiedz warto miec tms-a

 

Kolego a jestes w stanie Popytac go jaki ma dokladnie model i o awaryjnosc?! i sile uciagu zapytac dla mnie

Edytowano przez Matey
orty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

no moge zapytać. Widze że masz fanjny sprzęt, a ursusa jakiegoś może masz ? bo szukam większego do kupna


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

heh mialem 4 ursusy 5314 1634 1734 1934:) sprzedane juz od 4lat nie mam zadnego:) 300hektarow to bardzo duzo na taki sprzet .nie mowie ze nie dawaly rade ale komfort(Jego brak) awarie(Nagminne) mnie Dobijaly CHodz pochwalic moge 5314 zrobil 5000mt nie robil nic cieżkiego nawozy i opryski nic mu nie bylo a z duzych 1634 nawet sie spisywal a tamte 2 (POZAL SIe BOZE):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

aha, bo widze ze masz podobny sprzet do takich "jednych" z moich stron...


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

Na moj teraz sprzet nienarzekam poprostu dokupilem prase pasowa i brakuje mi traktora pomyslalem ze szkoda kupowac traktora 120konnego do gospodarstwa tylko do prasy bo nic wiecej potem by nierobil dlatego pytam o tego ttv 630 bo moge nim presowac a potem orac siac itp a TEn moj juz powoli dziadek fendt(5000godzin) troszke zostanie odciazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Tak mozna wsio ustawic bo skrzynia w fendtach jest genialna na wszytkich testach zawsze dostaje fuulpuktow

akurat skrzynia w Fendtach jest jedną z najgorszych na rynku pod względem osiągów ;) ale propaganda jej pomaga

Bo wiesz w fencie niema biegow

skrzynia Vario ma dwa biegi (przełożenia polowe i drogowe) jeśli tego nie wiesz to nie masz Fendta!!! ;[


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

kolego to nie sa biegi to sa zakresy pomaranczowy guziczek pod dzojstikiem kolo drugiego z napisem N naciskasz N i zmieniasz zakres mala kropeczka nad predkosciomierzem wtedy przeskakuje niechodzi o osiagi kolego bo skoro moj fendt ma jakies tam 200Kucy a niech skrzynia troszke jemu zabierze to w niczym nieszkodzi ja moge na 1700obrotach jechac kazda predkoscia nie co 0,5kilometrow czy 3kilometry moge jechac co 0.1kilometra a obroty mam non stop 1700 wiedz ma duzo mozliwosci wykorzystania bo jak nieidzie z plugiem 12 to idzie 11,9 11.8 11,7 a obroty niespadna a w skrzyniach z biegami pod obciazeniem jak niedize 12kilometrow to nizszy biek ma juz tylko 10,6 taki przyklad pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

gadu 39483591 mozesz odezwac sie do mojego znajomka, co ma tego deutza. On powiedział ze ci odpowie na pytania.

Edytowano przez damianus2222

sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgbck    6

dzieki juz zagaduje do niego

 

Dowiedzialem sie wsio dzieki kolego za pomoc temat mozna zamknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj