Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ferdek255

Krone Round Pack Multi Cut 1250

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Krone
ferdek255    23

Witam ;p mam dylemat ponieważ mam zamiar kupić nową prasę Unia Famarol 1.8 Dv nową albo Krone Round Pack Multi Cut 1250 używaną. I tak ponieważ jak kupię nowy sprzęt to dostanę kredyt preferencyjny na 2 % a na używkę nie dostanę i to jest jeden plus z nowym sprzętem i czy nie można dostać jakiegoś rozsądnego kredytu z nie dużym procentem na używany sprzęt ?. I tak która prasa lepsza głównie pracowała by w sianie siano kiszonce słomie słomy bardzo mało mam. Pracowała by z Pronarem 82sa a w dalekiej przyszłość może by się to zmieniło. W której prasie miał by lżej ? Po jak czytałem na forum to Krone ma małe zapotrzebowanie mocy. Pomóżcie mi z tym dylematem ponieważ nie wiem co robić . Miałem wziąć na PROW Na Różnicowanie famarolkę ale jak usiedliśmy i obliczyliśmy to na nasze gospodarstwo się nie opłaca więc zapadła taka decyzja. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam: ferdek255

david697    0

Bierz porządny sprzęt czyli Krone używaną. Znajomy miał sipme nową i po trzech latach sprzdał i kupił starszą ale Krone i jest zadowolony, baloty 120*120 do tego renault 70km. Robi nią po 3000-4000 sztuk rocznie i bez awarii

Edytowano przez david697

ferdek255    23

Ale też i oto się rozchodzi czy jakiś rozsądny kredyt dostanę. Po jak mi kredyt dadzą na 10% to ja nie dam rady spłacać.

Wiadomość z agroFakt.pl

ferdek255    23

Jeszcze się nie rozglądałem za prasą ale tak myślę że 2003 i młodsze . Ale nie tylko na prasie się kończy jeszcze chciałbym kupić kosiarkę i przetrząsacz to kredyt był by 60 tyś jak się nie mylę. po dopłaty dostanę to jeszcze jakiś wkład bd miał . a na te 3 lata kredyt dostałeś z jakim procentem?

farmer7745    11

Radzę pośpieszyć się z tymi maszynami, bo kurs EUR szybuje, a co za tym idzie i ceny importowanych produktów.

Rund Pack jest dobrą prasą, ma szeroki podbierak a w wersji Comfort praca nią to samam przyjemność.

Nie myślałeś nad zmienno komorową maszyną?

ferdek255    23

nie nie myślałem nad zmienno komorową prasą ponieważ nie potrzebuję takiej prasy stało komorowa mi starczy pronarek bd w niej śmigał. słomę bd miał pod dachem więc poco płacić tylę za zmienno komorową .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karolllllll
      jak myslicie dobry sprzet?? jak sie sprawuje?? odp
    • Przez pawelol111
      Witam, jest możliwe sterowanie prasą ( rozłożenie podbieraka, podnoszenie klapy, załączenie aparatu do siatki) w przypadku awarii sterownika?
    • Przez siwcu
      Witam,
      nabyłem prase Krone KR 10-16 i chciałbym prosić o pomoc w jej uruchomieniu. Nie wiem jak podpiąć węże od hydrauliki (który gdzie) są trzy.Jeden ma czerwony znacznik, czyli byłby do wyjścia jednostronnego? Jest jakiś schemat przygotowania jej do pracy? gdzieś wyczytałem ze wcześniej trzeba otworzyć klape, przekręcić jakiś zawór i dopiero w pole. Ale co jak.... nie wiem:D Dziekuję za pomoc

Załączam zdjęcie

• Przez witolo1
      Witam, niedawno kupiłem krone 8-16 i mam pytanie o sprzęgło kłowe w tej prasie. W mojej po otwarciu klapy łańcuch pracuje dalej u kolegi przy 10-16 zatrzymuje się. Na filmikach youtube też jest różnie raz się obraca raz nie. Jak powinno być?
    • Przez agroma1234
      Witam tak jak w temacie jakie macie przebiegi w prasach Krone oraz ile rocznie robicie balotów i czy są awaryjne ?