Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bernatziom1996

Jak prasa do 60tyś brutto?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Prasa

Gość czacha17   
Gość czacha17

trochę mało info.podałeś czego dokładnie potrzebujesz (siatka ,sznurek ,z rotorem czy bez ,nowa czy używka )ale z tego co czytałem na AF to godne uwagi są prasy WARFAMA,zobacz wyposażenie i cenę KLIK

Wiadomość z agroFakt.pl

lawa3p    6

polecam unię famarol 1.8v w cenie się zmieścisz tania w utrzymanie i moim zdaniem najlepsza z polskich pras na wiosnę bede miał taką

danielhaker    823

Ja się dołączę do tematu i zapytam czy jest sens kupowania takiej prasy jak w temacie do ciągnika 50KM?

kris14    259

Jedno i drugie to to samo.

Czasami można spotkać sam rotor- bez noży, wtedy tylko ułatwia on przemieszczanie się masy do komory.

Piotruniu25    1059

A docinacz czym się różni od noży?

Ja nie pisałem o prasie UG tylko odniosłem się do pierwszego postu. B)

danielhaker    823

Ja to wiem tylko pytałem bo czasami piszą że prasa ma noże a nieraz docinacz i dlatego pytałem czy to jest to samo. Dięki @kris za odp.

RuszQ    0

Do 60 tyś nową z rotorem to morze Metal Fach. Za +/- 55 tysięcy dostaniesz full opcję czyli rotor, norze, centralne smarowanie.

danielhaker    823

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaką przewagę ma prasa z nożami od tej bez? Czy opłaca się dopłacić do noży i jakie to przyniesie korzyści?

I na czym polega połączenie łańcuchów i walców w df 1,8v (1,8vd)?

lawa3p    6

A mógłby mi ktoś wytłumaczyć jaką przewagę ma prasa z nożami od tej bez? Czy opłaca się dopłacić do noży i jakie to przyniesie korzyści?

I na czym polega połączenie łańcuchów i walców w df 1,8v (1,8vd)?

z nożami więcej się w bele zmieści ok 20% tylko wolniej się jeździ bo ciągnik dostaje po d*pie ja tylko raz miałem do czynienia z prasą z nozami i powiem że to to samo co bez noży dlatego moim zdaniem nie opłaca się dopłacać do docinacza jak mi diler mówił prasa nadaję się do słomy jak i do sianokiszonki na wiosnę będę miał taką na podwórku to będe o niej wiedział więcej

KAROL4    3

polecam unię famarol 1.8v w cenie się zmieścisz tania w utrzymanie i moim zdaniem najlepsza z polskich pras na wiosnę bede miał taką

Dlaczego polecasz jak nią nie pracowałeś? Dlaczego jest tania w utrzymaniu-siatki mniej bierze :P Szkoda ,że nie czytałeś moich wypowiedzi na temat tej prasy.

czy w uni famarol 1.8v na rotor w suchym sianie długim nie okręca się siano na rotor?

Jeżeli założą tak jak i w mojej rotor nie od tego typu ,to będzie się okręcało każde siano,czy suche, czy mokre.

Po wymianie jest dużo lepiej ,ale z boku zdarza się ,że coś się nawinie.

KAROL4    3

Wymienili na nowy taki jak miał być -do modelu bez noży. Różnią się ilością i rozstawem "nagarniaczy"-czy jak tam to się zwie. W modelu bez noży jest ich o połowę mniej

Nie chodziło mi o nowy model rotora.

aderus    7

jak wam sie sprawuje prasa 1.8v bez docinacza zakupilem taka i ma inny rotor niz ta z nozami czy dobrze pracuje z ciagnikiem 952.3 czy taki zestaw jest w miare dobry dzieki za odpowiedzi pozdrawiam.andrzej.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez DominikPaweFilipczak
      Witam potrzebuje opinie na temat prasy ferabolli ff44 jeśli ktoś posiada ten model prasy proszę o opinie tzn wady zalety jak z częściami awaryjności itp?
    • Przez danekk
      Mam zamiar kupić prasę tylko jeszcze nie wiem jaką. Zastanawiam się nad Feraboli EXTREME 265 htc. Co o niej myślicie? Jaka jest jej cena i czy jest ona warta zakupu? :rolleyes:
    • Przez garos
      Witam mam zamiar kupić nową prasę. Moje pytanie brzmi jaka jest najlepsza? pasowa, łańcuchowa? "Prasa ma mieć zmienną komore. Robie ok 2,5 tys bel rocznie ok 1500 słomy i ok 500 siana suchego i ok 500 mokrego. Jakiej firmy polecacie? mam starą prase krone ale nie bardzo jestem z niej zadowolony. Prosze o pomoc a i jeszcze jedno pieniądze nie grają większej roli bo chce skorzystać z programu na usługi.
    • Przez gumis45
      Mam ogromna prosbe jesli ktos zna sie na prasach to niech wypowie sie cos na ich temat.Mam zamiar kupic uzywana prase Class Rolant 44 tak 120 x 120 do 20 tys. zl i chyba najlepiej walcowa.Jesli jestem w bledzie to niech ktos napisze ktore prasy sa lepsze moze lancuchowa pasowa czy walcowa i jakiej firmy zachodniej czy polskiej ale polaska chyba odpada.
    • Przez kamilsame1
      Ostatnio na usłudze prasowała u mnie prasa ferboli ff20 z 2004roku,i z byłem zadowolny z jej zbicia bel kształtu słomy,a na 2 lata temu prasowalismy sipma clasic i było wtedy 137 sztuk bołd,a w tym roku po prasie ferboli 113,I właśnie iż za rok bede zmuszony kupic prase i zaczynam juz powoli zbierac opinie,na af nie znalazłem tematów na te prasy,Na allegro jest prasa ferboli entry 120 za 48tys brutto!!!i w tym wyposazeniu jest,centralne smarowanie,owijanie 2 sznurkami,serokie ogumienie,panel sterujacy,szeroki podbieracz.I właśnie chciałbym znac wasze opinie o tych prasach,jesli ktos ma taki sprzet niech napisze jak chodzi ipt,bede wdzieczny