Skocz do zawartości
JANCZAK1176

DO OPERATORÓW FAMTRAC 675 DT

Polecane posty

JANCZAK1176    40

WITAM WSZYSTKICH JESTEM OD NIEDAWNA WŁASCICIELEM FARMTRAC 675 DT MA NA LICZNIKU 18 MOTOGODZIN MOJE PYTANIE CO SZWANKUJE ZEBY NAJWIENCEJ WAD UKRYTYCH FABRYCZNYCH WYKRYĆ W CZASIE GWARANCI. MOJA OCENA MASZYNY JEST DOBRA ZWROTNY ZGRABNY NISKI MIEŚĆ SIE WSZENDZIE EKONOMICZNY SILNIK CYKA REWERS CIASNO PRACUJE MOŻNA SMIGAĆ NA POLU Z USMIECHEM MIAŁEM KUPIĆ URSUSA MIDO TYLKO URSUS KLAPNOŁ MIAŁEM NIEDAWNO MOŻLIWOŚĆ PRZEJECHANIA URSUSEM MIDO NIE ŻAŁUJE DECYZI KUPNA FARMATRAC675 DT POZDRAWIAM WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW . :lol:

Nie piszemy z Caps Lockiem!

agro973    40

Powiem tak, w każdym modelu coś innego może zacząć szwankować, ale zawsze jakieś drobne usterki, z reguły te ciągniki są bardzo dobre i mało awaryjne no chyba że ci się trafi awaryjny egzemplarz, ale z tego co się orientuje to takiego nie było.

lukasz150    6

Witaj kolego. Ja posiadam Farmtraca 80 4WD. Kupiłem go w maju 2009 roku i do tej pory zrobiłem nim 776 mth. Chodzi bezawaryjnie, oby tak dalej ;) Do tej pory wymieniłem 2 siłowniczki w drzwiach przednich po 50 zł jeden ;p I to było na tyle :)

Wiadomość z agroFakt.pl

grzyb430    3

Witaj kolego. Ja posiadam Farmtraca 80 4WD. Kupiłem go w maju 2009 roku i do tej pory zrobiłem nim 776 mth. Chodzi bezawaryjnie, oby tak dalej ;) Do tej pory wymieniłem 2 siłowniczki w drzwiach przednich po 50 zł jeden ;p I to było na tyle :)

Siłowniczki mi też siadają. A rewers się ,,dotrał'' i lata dobrze. U mnie jeszcze pękła linka od sterowania podnośnikiem z dworu bo nie była nasmarowana to raz i ktoś się bawił jak był zgaszony ciągnik wymienili na gwarancji i jest git.

adamo24    1

W moim 675DT z siłownikami w drzwiach to i ja miałem przygodę też 2 wymienione były na gwarancji i teraz jeden już słabo trzyma. Zwróć uwagę na drzwi jak otworzysz czy siłownik nie obciera o uszczelkę i o szybę, ja tak właśnie straciłem szybę w drzwiach przez ten siłownik. U mnie jeszcze na gwarancji po ok 250 mth chłodnicę wymienili bo trochę ciekła. Po za tym ciągnik bardzo dobry i spalanie przy dzisiejszych cenach paliwa bardzo małe.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cyprian1219
      Witam!
      Dzisiaj na stronie farmtraca znalazłem model farmtrac heritage 6075 dt wyglądający jak stary ford. Znalazłem też strone z danymi technicznymi owego modelu, czy wiecie co to ma właściwie być, czy to sprzedają już i cokolwiek innego o tym ciągniku?
    • Przez Bartek1994
      Chcę kupić Farmtraca 675 DT.Chciałbym aby właściciele tego ciągnika podzielili się swoją opinia o nim.Z góry dziekuję.
    • Przez Ursusc385
      Wszystko na temat ciagnikow rodziny "Farmtrac"
    • Przez Maria1980
      Witam, 
      Co może być przyczyną ważenia się oleju podczas wymiany w układzie hydraulicznym w ciągniku Farmtrac 7110? 
      Dodam, że olej jest taki sam jak w oryginale, wg instrukcji itd. 
      Brak już nam pomysłów. Po wymianie przed uruchomieniem ciagnika nic się nie działo, natomiast po jego uruchomieniu  już tak, powstała piana. 
      Bardzo porszę o pomoc, na co zwrócić uwagę? 
      Z góry dziękuję, 
      Maria
    • Przez wojtal82
      witam wszystkich użytkowników farmtraca lub ewentualnie mechaników tych ciągników.
      mam problem z modelem 690 ma ok 3 lata i ok 300mth.
      dochodzą niepokojące odgłosy skrzypienia ze skrzyni biegów i nie wiem jak to "ugryźć"
      podobno wyszła jakaś trefna seria któregoś łożyska na jakimś wałku w skrzyni...
      może ktoś miał taki problem albo naprawiał coś podobnego to proszę o podpowiedź...
      dodam jeszcze że to skrzypienie pojawia się podczas jazdy i do przodu i do tyłu..