Skocz do zawartości
Uziu92

Claas czy Deutz-Fahr ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Claas
Uziu92    1361

Witam wszystkich :)

ze wzgledu na ceny uslug koszenia braku kombajnow w mojej okolicy i strasznie zmiennej pogody postanowilismy zakubic kombajn zborzowy i wybor padl na cos z zachodu a mianowicie chodzi nam o kombajny class mercator 70 i 75 i fahr (1000 1102 1202 i podobne) szerokosc kosy od ok. 3,60 metra i wiecej moze byc :rolleyes: prosze o opinie o claasie a mianowicie o silnikach ktory lepszy ponieważ byly ich 2 rodzaje perkins i mercedes i ktory lepiej sie sprawuje i jak z cena czesci do tych silnikow i apetytem na paliwo

prosze takze o opinie na temat fahra i jego slynnego chlodzonego powietrzem silnika jak z czesciami filtrami etc.

ktory lepiej by sie sprawowal w pracy u siebie i na uslugach jak z awaryjnoscia i obsluga

ktory polecacie dla zaczynajacego przygode z kombajnami ? ( troche mechanikowaci :rolleyes:wiec awarie byly by usowane na wlasna reke w miare mozliwosci)

prosze o opinie i pomoc w wyborze posiadaczy tego sprzetu i tych ktorzy mieli z tym do czynienia

pozdrawiam wszystkich :)

Uziu92 :)

Edytowano przez Uziu92

robert983    22

witam ja wypowiem sie w temacie deutz fahr sam posiadam df 900 mimo poczatkowych problemow polecam te maszynki sa szybkie w polu malo pala sprawdzilem.warzna rzecza jest przyspieszacz nie morze miec luzu bo to droga rzecz i samemu nie mirzna jej naprawic.co do silnika jak sie trafi dobry nie ma z nim problemu trzeba tylko czyscic filt powietrza i sito i nie bedzie problemu z przegrzaniem pali bez problemu nawet w zimie ja kupilem go w zime i df zapalil od strzala a perkins w consulu z samostartem wiec gura df latwy w obsludze muj jest maly ale te wieksze musza jeszcze lepiej sie sprawowac pozdrawiam

Uziu92    1361

odswierzam temat i prosze ponownie wszystkich uzytkownikow tych kombajnow o opinie na ich temat

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się