Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
valterka99

Wybór przyczcepy-używanej

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
valterka99    0

Mam zamiar kupić urzywaną przyczepę.mam odnośnie jej kupną pare pytań;

1.Jaką pojemność mam wybrać

2.Na jakich oponach kupować

W mojej okolicy jest spora góra a żeby dojechaćdo skupu tżepa ją pokonać gora jest w okolicach nowego n wisła kto ma jakić pomysl

niech pisze ;) ;) :blink: :blink: :D :D :D

piotrb14    187

z kąd mamy wiedzieć jaką przyczepę jak niewiemy do jakiego ciągnika??? opony jak najwęższe żeby stawiały jak najmnieszy opór

Wiadomość z agroFakt.pl

robert812    51

Tradycyjna dwuosiówka czy tandem, a może jednoosiowa? sztywna czy wywrotka? jesli wywrotka to na 2 czy na 3 strony? W jakim przedziale cenowym? No i jak juz kolega napisał do jakiego ciągnika? Sprecyzuj swoje potrzeby to postaramy się doradzić.

valterka99    0

Bedzi pracować z ciągnikiem valtra n82 dużo będzie jeżdzić po polu a zboze to będzie wożić z 20ha większości pszenice i dochodzą baliki z ok 30 ha no i czasami nawóz a nie lepiej z kolami 600

Edytowano przez valterka99

adrin6231    13

ja na takim asreale mam 2 autosanki 6t na 3 strony wywrot do bel sa ok a zboże wywracasz do tyłu i masz mało roboty a koła lepsze sa 11,5

hl z ciagnikiem który przekracza 35km/h wysiada

Edytowano przez adrin6231

izydor6280    484

11.5 lepsze :lol: z 60 przy obciazeniu strzelaja a co dobiero przy takim co goni 40km/h

jesli wywrotka to moze d55, a jak moze byc sztywna to d83 lub d616

kola najlepiej TIRowskie lub 20

Amur    0

Sam mieszkam w Nowem n/W B)

Wiem jakiej wielkości jest ta góra, i najodpowiedniejszym wyborem przyczepy będzie BBS.

Edytowano przez Amur

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".