danielek24

4340 słabo wchodzi na obroty

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danielek24    30

witam. co może być przyczyną,że 4340 słabo wchodzi na obroty?tzn- trzeba ruszać z 2 bo z 3 nie może się rozpędzić. i ogólnie jest mało żwawy,tzreba ruszać na wysokich obrotach albo"ciągnąć sprzęgłem" bo inaczej gaz w podłodze a on nie przekroczy 1000obr. dopiero po pociągnięciu sprzęgłem się buja.

jestem z niego zadowolony i nie dzieje sie tak zawsze ale czasem to wnerwia

czy da sie to jakos wyeliminować?

Kamil1998    86

możliwe,że zapchany jest filtr paliwa

Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Wiadomość z agroFakt.pl

maks    84

A w plugi jak idzie?

Na poczatek sprawdz jak radzi kolega wyzej uklad zasilania - filtr, odstojnik, jak masz jakies dodatkowe filterki/zaworki zwrotne to tez bo moga byc przytkane.

Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Ibrahim
      Cześć! W moim Zetorze przepuszcza olej z okolic przycisku od dodatkowej dawki paliwa na pompie wtryskowej.
      Ktoś z Was to robił? Jak zabrać się do tego problemu? Jest tam jakaś uszczelka? 
      Dodam, że po zalaniu oleju wyrzuca go całkowicie po około godzinie pracy. 

• Przez arto94pl
      Witam mam pytanie gdzie się spuszcza olej silnikowy w zetorze 6718 ? proszę o odpowiedź.
    • Przez tnaglak
      Czy może mi ktoś powiedzieć jaki powinien być według fabryki początek wtrsku? 
    • Przez vatoviec
      Witam, chciałbym uzyskać informacje na temat takiego zabiegu, bo mam oryginalnego "bąka" i tam myślę o wymianie przystawki na filtry wymienne (PP 711) i moje pytanie brzmi: czy warto ? czy wystarczy tylko wymiana przystawki czy coś więcej trzeba "grzebać"??? Opinie uwagi mile widziane .
    • Przez zetixxx
      Witam wszystkich, jestem tutaj nowy. Posiadam Zetora 7211 z 88 roku.

Od jakiegoś czasu mam problem jadąc szosą równym tempem na 5 biegu, jak się dodaje gaz wolno do końca to sie nic nie dzieje, a jak puści się lekko nogę z gazu (spadną obroty z 25 do 20)i po chwili gaz do oporu to zaczyna się właśnie takie dziwne (terkoczenie) klekotanie. Dzieje się to pod ciężarem jak ciągnie przyczepę i bez ciężaru.
      Proszę o jakieś pomysły jak to rozwiązać.

P.S Tropiąc ten temat dałem pompę do regeneracji, ustawiałem i sprawdzałem wtryskiwacze, były ustawiane zawory, filtry: paliwa i powietrza są nowe.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj