andrzej2257

Andrzej Lepper nie żyje [*]

Polecane posty

andrzej2257    128

Dzisiaj o 17 : 30 się o tym dowiedziałem źródło tvp info.

[*] - straciliśmy jedynego polityka który znał się na rolnictwie [*].

tomi382    99

[*] Dołaczam się.

Andrzej Lepper powinien być wzorem dla reszty polityków. Z szarego człowieka stał się jedną z głównych postaci Polskiej sceny politycznej. W wielkiej mafii jaką jest polityka ktoś kto ma inne poglądy- trzeba zniszczyć a podobno mamy demokracje. Chcieliscie mieć Irlandię to macie i ciułajcie na kredyty dalej

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      Jak oceniacie obecną sytuację polityczną w kraju? Czy coś się zmieni? Jaki wpływ ma polityka na pracę rolników?
      Kontynuacja dyskusji z 2020r.

• Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez KarolFarma
      Witam,
      panowie , domownik miał pozytywny wynik testu na COVID. Wiadomo ze automatycznie trafiłem na kwarantannę. Ale jak większość z nas na tym forum jestem rolnikiem.
      I teraz temat jest taki. Mieszkam w innej miejscowości aniżeli mam gospodarstwo, w zasadzie sąsiednia wioska. Aby dojechać do gospodarstwa muszę przejechać pare kilometrów droga publiczną. Co prawda można pracować w gospodarstwie ale jak to wyglada z sytuacją , kiedy muszę przejechać  miejsca zamieszkania do samego gospodarstwa? Oczywiście własnym pojazdem, samemu i bez kontaktu z innymi. Teoretycznie interpretacja ministerstwa rolnictwa mówi ze można pracować na polach oddalonych od siebie ale jak jest w praktyce? 
      Mieliście albo spotkaliście się z podobną sytuacją?
      pozdrawiam
    • Przez sumek666
      Jak oceniacie sytuację polityczną w kraju? Czy coś się zmieni? Jaki wpływ ma polityka na pracę rolników?
      Kontynuacja tematu: 

• Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj