matbar

Krowa Problem z trawieniem!!!!

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matbar    1

Mam problem krowa ma chyba problem z trawieniem bo gdy przyszła z pastwiska to daje mało co mleka a w odchodach widać kawałki trawy co zrobić co jej podać??

bobcat2250    366

Jak masz problem to ją sprzedaj bo może się jej trawieniec przesunoł sprawdź czy czasem nie traci na wadze albo czy nie ma wgłębienia z lewej strony bo to objawy przesunięcia trawieńca ;)

Edytowano przez bobcat2250

Zwykły użytkownik, o numerze 30068  :)

Wiadomość z agroFakt.pl

adamvet1    0

Niestrawione resztki to moze być objaw kwasicy . A reszta krów jak ma z apetytem i czy w odchodach ich też są niestrawione resztki???

pawel85    0

Tak jak koledzy już napisali mogą to być objawy kwasicy , lub przesuniecie trawieńca powinieneś wezwać weterynarza powinien zrobić badania.Ale uczciwie mówiąc jeżeli nie zależy ci bardzo na tej jednej sztuce to najlepiej sprzedać. spróbuj jej podać trochę większą ilość białka wtedy ilość enzymów trawiennych powinna się zwiększyć jeżeli nie ma oczywiście kwasicy .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez PatrycjaFrelek
      Witam.
      Mam problem.
      Wydoilem rano krowe, która się po tym położyła i nie chce się podnieść.
      Lekarz był i dał wapno bo stwierdził że jest odwapniona.
      Ale nadal do tego czasu się nie podniosła.
      Czy ktoś miał takie doświadczenie ?
      Co można by było jeszcze coś zrobić, podać jej.
      Proszę o pomoc.
    • Przez RolAnonim
      Mam problem gdyż  mleczarnia dzwoni i mówi  że  mam za niską  laktozę w mleku, nigdy tego nie miałem. Tluszcz jest wysoki około 4,8 białko 3,3. Może  ktoś  miał taki problem i coś doradzi czego brakuje 
    • Przez ceston
      Witam wczoraj krowie nic nie bylo normalnie jadła i się zachowywała. Dzisiaj toczy pianę z pyska głową jej skręca w lewą stronę ( ona próbuje ją wyprostować ale dalej jej ucieka) nie je i nie pije teraz( właśnie niewiem czy to nie od skrętu szyi przestała jeść i pić). Weterynarz wezwany ale chcę mieć opinie innych pozę ktoś miał podobny problem. Wstaje normalnie. 2 Miesiące po wycielenia.
    • Przez Tytan99
      Jakie polecacie bydło mleczne Niemki czy holenderki z Konrada ktoś kupował ? Warto ? 

• Przez pitras
      Mam do was pytanie ostatnio zakupiłe jałówki z importu i niewiem czy dobrze zrobiłem , czy lepsze były by krajowe?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj