Zaloguj się, aby obserwować  
piotrek6211

pasza dla krów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrek6211    12

Witam ostatnio zauważyłem że moje krowy nie wyjadają do końca paszy ;[ chodzi tu o paszę granulowaną co robić aby wyjadały :( ?? Krowy dostają już je od 3 lat dawka którą dostają to wiaderko 1l dla jednej sztuki na dobę.

Edytowano przez piotrek6211

Zetor Team

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrek6211    12

@Gudbrandsdal To jest plastikowe wiaderko nawet nie wiem od czego było to się przydało. Słomy chwilowo nie mam bo się już skończyła ale zacząłem ostatnio dawać na noc trochę siana. Rano idą na łąkę i jadzą trawę i siana już nie chciały jeść ale chrupki jadły a morze 1,5 tygodnia temu zaczęły nie wyjadać do końca i chrupki się po prostu marnują w korycie :( .

@rolstudent Paszę daje razem z witaminami oczywiście :D

Zetor Team

piotrek6211    12

witaminy to dokładnie nie wiem :unsure: jakie bo ja ich nie daje tylko tato ale jest to chyba jakaś sypka mieszanka witamin z dodatkiem na komórki somatyczne.

Edytowano przez piotrek6211

Zetor Team

pawel85    0

może po prostu zmniejsz ilość podawanej paszy tak żeby wyjadały.może krowy się napasły za bardzo, dojadają na łące więc może zmniejszyło się ich zapotrzebowanie na pokarm , upały też mogą trochę ograniczyć pobieranie pokarmu .

rolstudent    181

jeżeli mieszasz granule z witaminami, to możliwe ze właśnie przez nie krowy nie wyjadają paszy, same witaminy nie są za smaczne, możesz dosypywać trochę soli, to poprawi smak

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez PatrycjaFrelek
      Witam.
      Mam problem.
      Wydoilem rano krowe, która się po tym położyła i nie chce się podnieść.
      Lekarz był i dał wapno bo stwierdził że jest odwapniona.
      Ale nadal do tego czasu się nie podniosła.
      Czy ktoś miał takie doświadczenie ?
      Co można by było jeszcze coś zrobić, podać jej.
      Proszę o pomoc.
    • Przez RolAnonim
      Mam problem gdyż  mleczarnia dzwoni i mówi  że  mam za niską  laktozę w mleku, nigdy tego nie miałem. Tluszcz jest wysoki około 4,8 białko 3,3. Może  ktoś  miał taki problem i coś doradzi czego brakuje 
    • Przez ceston
      Witam wczoraj krowie nic nie bylo normalnie jadła i się zachowywała. Dzisiaj toczy pianę z pyska głową jej skręca w lewą stronę ( ona próbuje ją wyprostować ale dalej jej ucieka) nie je i nie pije teraz( właśnie niewiem czy to nie od skrętu szyi przestała jeść i pić). Weterynarz wezwany ale chcę mieć opinie innych pozę ktoś miał podobny problem. Wstaje normalnie. 2 Miesiące po wycielenia.
    • Przez Tytan99
      Jakie polecacie bydło mleczne Niemki czy holenderki z Konrada ktoś kupował ? Warto ? 

• Przez pitras
      Mam do was pytanie ostatnio zakupiłe jałówki z importu i niewiem czy dobrze zrobiłem , czy lepsze były by krajowe?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj