Skocz do zawartości
radzikus

Fendt 310LSA [hamuje go]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fendt
radzikus    0

Witam.

Od jakiegoś czas zauważyłem, ze podczas jazdy wrzucając na "luz" Fendt siłą bezwładności nie toczy sie, ale po chwili staje. Coś go hamuje i chyba wydaje sie mi, ze to hamulec na wale napędu przednich kół- po dotknięciu tarcza jest gorąca. Nie wiem o co kaman, czy ten hamulec zaciąga się przy użyciu ręcznego czy przy wduszeniu pedałów hamulca razem z tylnymi kołami.

Ponadto przedni napęd włącza sieprzez wcisniecie do samego dołu lewej gałki, ale wyłącza sie mniej wiecej na srodku czy wyciagajac gałkę do samego konca ?

Z góry dzieki.

Grabcio    23

Ten hamulec uruchamia się po przez naciśnięcie pedałów. Może cylinderek staną i hamulec dlatego trzyma.

Wiadomość z agroFakt.pl

Fendt310    1

Panowie mam dokładnie ten sam problem. Zaczeło się od samoczynnego zaciskania przeniego hamulca. Dzisiaj postanowiłem odpowietrzyć wszystko po kolei. Efekt końcowy jest taki że po wciśnięciu hamulca hamuje tylko tylne prawe koło. Oczywiście na rozłączonym pedale oba hamują. Ciekawe jest to że po kilkukrotnym wciśnięciu hamulca, wszystkie koła biorą równiutko! A jak chwile postoi to znowu tylko jedno koło.

Panowie niech ktoś pomoże bo już nie mam sił.

Aha i jeszcze dodam że po kilku minutach jazdy znowu przedni hamulec sie zaciska aż wszystko robi się gorące.

Edytowano przez Fendt310

Fendt310    1

Sprawa wyjaśniona. Zardzewiałe cylinderki w zasiskach hamulcowych.

Edytowano przez Fendt310

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się