KarolT25

Kombajn Krukowiak Pyrus II

Polecane posty

KarolT25    41

Miał ktoś styczność z tym kombajnem co o nim sądzicie,wiecie jakie ma plusy lub minusy w różnych perspektywach,jest to chyba nowość an rynku i mało osób cokolwiek o nim wiele,ale prosił bym o porady opłaca się kupić? ;)

http://www.krukowiak.com.pl/kfmr/index.php?option=com_content&view=article&id=67&Itemid=188&lang=pl

I czy T-25A lub C-330M da z nim radę? ;)

pawelec    87

kup se anne i bedziesz miał spokój.

to od nich to kopaczka, nie kombajn.

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelec    87

no to bolko, albo karlik.

KarolT25    41

Bolko nie wytrzyma u mnie an dłuższą metę a karlika nie chcę,chcę konkretne jakieś wiadomości o tym Krukowiaku ;)

pawelec    87

stary, chcesz sie męczyć tą kopaczką?? przeciez tu nie ma oddzielacza porostów! jak sobie wyobrazasz takie kopanie?

bolko nie, karlik jest brzydki, a anna za duża.

a ta kopaczka od krukowiaka bedzie pewnie kosztowala wiecej niz 3 wyzej wymienione razem wzięte w bdb stanie! :lol:

jak masz za duzo pieniedzy i czasu kupuj!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez włodek
      Witajcie,
      Moje perypetie z uszczelnianiem przekładni i naprawą sprzegła wysypu zakończyły się na konieczności wymiany wału głównego. Okazało się że jacyś magicy ten wał już spawali. Jest on krótszy. W dodatku ma potworne bicie na końcu co spowoduje że cała moja robota pójdzie nie powiem komu gdzie bo przecież bijący wał za moment znowu rozwali mi łożyska i uszczelniacze. Wał zakupiłem z Rolumsa. Teraz kwestia jego rozpięcia w miejscu które oznaczyłem na zdjęciu. Czy ktoś już ten temat przerabiał? Konieczne jest rozbieranie całego tego sprzęgła czy można jakoś tego uniknąć? 

• Przez Qattiel
      Witam. Mam pytanie do osób które mają sadzarke z formownica chciałbym dowiedzieć się jak one się sprawują ponieważ myślę o zakupie właśnie takiej dwurzędowej. Obecnie posiadam czwórkę gruse i obsypnik aktywny i zastanawiam się czy taka dwójka będzie lepszym rozwiązaniem.
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez Brytan
      Witam panowie! 
      Przeszukałem całe forum ale nic podobnego ani sensownego nie znalazłem a zatem postanowiłem założyć ten temat. Może się te przyda komu innemu. Rozchodzi się o to że mam polską sadzarke Solan Lublin coś na bazie czeskiej tylko ma dwa koła napędowe po bokach. I problem polega na tym iż chce ją dokładnie ustawić na rozstaw 67,5 bądź 70 cm. I tu pojawia się metlik bo nawet nie wiem jak się do tego zabrać, gdzie mierzyć itp. Z tego co zauważyłem są 3 możliwości ustawienia. Przednie te redlice co w nie wpadają ziemniaki, tylne redlice co zasypuja oraz skrzydełka na tylnych redlicsch. Panowie chodzi mi dokładnie o to gdzie mierzyć i jak to dokładnie zrobić aby było dobrzs chcąc ustawić te załóżmy 68 cm. Gęstość sadzenia mam co 30 cm. A o to kilka zdjęć, może się przydadzą. Za wszelką pomoc ogromnie dziękuję. Pozdrawiam 

• Przez pupek
      Witam,
      Poszukuje informacji które koła zębate odpowiadają za jaką gęstość sadzenia w sadzarce spomasz s206.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj