Zaloguj się, aby obserwować  
czesio200

sipma z-224/1

Polecane posty

czesio200    2769

witam

mam problem z moja prasą a wygląda on tak

prasa ma nowy aparat a w drugim jest wszystko nowe tylko obudowa stara(mała awaria i obudowa w nowym pękła)

prasa wiąże, ale nie zgarnia węzłów z palca i gdy czasem mocniej chwyci to zrywa sznurek

dzwignia nożowa chodzi po palcu a nakrętka na klucz 13 jest już tak odkręcona że więcej nie można i nadal jest tak samo..

dzieje sie tak na obu aparatach

podpowiedzcie coś...

czesio200

czesio200    2769

a na jakim sznurku wiążesz teraz?

wiązałem na bardzo różnych i czasem jest ciut lepiej ale i tak zrywa..

czesio200

Wiadomość z agroFakt.pl

czesio200    2769

Nożyki odcinające sznurek są ostre?

nożyki nowe jak i cały aparat ehh

czesio200

Mariusz15    1

dobra tylko wiążesz teraz na 2000metrów czy 1600metrów bo to jest ważne kolega z nożykami dobrze pyta czy są ostre

Karol445    63

To może dźwignia za lekko przesuwa się po palcu ? powinien być wyczuwalny opór tak żeby czuć było wyraźnie że ociera o palec

czesio200    2769

chyba na 2000 metrów

nożyki nowe to jak mogą nie być ostre..?

dzwignie doginam na bieżąco

czesio200

Karol445    63

to może za duży ścisk ustawiasz albo za szybko jedziesz i nie zdąży sznurek spaść z palca a już go zaciąga?

czesio200    2769

to może za duży ścisk ustawiasz albo za szybko jedziesz i nie zdąży sznurek spaść z palca a już go zaciąga?

już różnie próbowałem i wolno i szybko i nic zostaje na palcu czasem lekko go wyrwie a czasem trzyma mocno i urywa raz jeden aparat a raz drugi..

czesio200

Karol445    63

To już nie mam pomysłu co to może być skoro wszystko jest nowe. Ewentualnie może palce niewyślizgane są jeszcze może spróbuj lekko smarem albo olejem przesmarować może papierkiem ściernym najdrobniejszym je przetrzyj.

czesio200    2769

parę godzin już na tym chodzi więc sie wyślizgało...

nie wiem co z tym jest

czesio200

UrsusCzesio    309

Nie robi czy szybko jedzie czy nie cykl pracy prasy jest taki sam i puki sznurek nie będzie podany to przytrzymywacz go nie chwyci puki supłacz nie obkręci się dźwignia nożowa go nie zsunie. Naodległośc ciężko jest mi pomóc gdybyś na rzut beretem mieszkał to bym to zrobił. bo moja wiąże nawet na 3000m cienki do rolujących pras

Mój Wladimirec podbija świat

czesio200    2769

e-mail mój to czesio200@poczta.onet.pl jeśli chodzi o instrukcje obsługi to mam taką i jak ustawie podług niej to wcale nie wiąże.

czesio200

SipmaZ224    75

Odległość od palca do zgarniacza sznurka 10-12mm masz ustawioną? Jeśli tak to powodem może być wyrobiony ślizg na trybie napędzającym palec albo zużyta blaszka która dociska palec ale to masz nowe więc nie wiem...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek9514
      Mógłby mi ktoś wytłumaczyć fenomen tej prasy i dlaczego jest taka droga? 
    • Przez luqasz17
      czy może mi ktoś doradzić czy c 330 może pracować z prasą jeśli tak to jaką. dziki za pomoc
    • Przez adam2812
      Cześć
      Ostatnio zacząłem wybierać słomę ze stodoły i dosłownie w co 2 kostce jest jakby przecięty sznurek (są już pęknięte przed podniesieniem, postrzelały same od żniw).
      Nie wygląda to jak gryzonie bo pęknięcie wygląda jak by ktoś nożem rozciął sznurek na kostce. W tym sezonie używałem sznurka bezalin 1600m champion 2500tex, nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu.
      Może za taki stan odpowiadać wadliwa partia sznurka? A może w prasie szukać przyczyny?
      Potrzebuję pomocy bo ten bałagan trzeba z powrotem sprasować.
    • Przez seba25
      Witam ma pytanie jak do giąć dźwignię nożową żeby stykała się z palcem supłacza może ma ktoś jakiś patent jak to zrobić żeby czegoś nie uszkodzić bo nie mogłem jej przygiać więc po puściłem palec ale to nie jest to co powinno być z góry dzięki za jakieś podpowiedzi.
    • Przez MarcinPoj1
      Witam.Mam problem odnośnie prasy claas markant 50 która nie przekłada sznurka.Miał może ktoś taki problem i wie w czym może leżeć przyczyna? W tamtym sezonie nie było problemów a w tym niestety daje popalić. Sytuacja wygląda tak jak na grafikach.Pozdrawiam.

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj