Skocz do zawartości
pawelxy1

jak zrobić małą ładowarkę

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Mała
pawelxy1    0

Witam chciałbym zrobić małą ładowarkę nie teleskopową tylko taką zwykłą żeby woziła obornik itp.

Udźwig nie musi być duży ok 100kg lub mniej.

KM też nie musi być dużo.

Szerokość ok metr długość obojętnie.

Pomoże ktoś mi co kupić jak i co zrobić?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.

przemrolnik    13

Ja Ci dużo nie pomogę, ale Ci dam kontakt do mądrego Usera. Napisz do kolegi na PW, @ Gintek :) Zrobił coś takiego.

Wiadomość z agroFakt.pl

pawelxy1    0

Dzięki.

Jak uda mi się zrobić coś takiego dzięki radą jego to dam na forum foto :)

Pozdrawiam

jacek2424    0

połowe takiej ładowarki mam na sprzedasz jest na zdięciu napend hydromat silnik es widać to przy mojej ładowarce tylko zabrany jest maszt

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

100 kg to trochę mało udzwigu zwłaszcza do wozenia obornika, moja ma około 500kg udzwigu i jak dobrze zbity obornik od cielaków to ma problem z wyrwaniem go

lukaczmarek    265

Chyba 1000 kg chciałeś napisać?? 100 kg to będziesz musiał widłami na nią lądować bo na pewno udeptanego obornika nią nie weźmiesz

konteno    1066

Kupić małe wozidło budowlane(około tony ładowności) wywalić kiperek i w to miejsce zrobić maszt do osprzętu , przerobić hydraulikę pod maszt i osprzęt, jakiś fanarek i....

...jazda do roboty B)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?
    • Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez przemkus99
      witam czytałem top agrar i znalazłem w nim pompe do paliwa rolnik sam sobie zrobił do pompowania paliwa do kombajnu też chce sobie takie usprawnienie zrobić tylko jedno małe pytanko czy silnik o mocy 2,2 kW nie jest za duży? do napedzania pompy zębatej..

Samoróbka a nie samorubka -mod
    • Przez szymon15
      Mam zamiar zrobić drzwi przesuwne do garażu w którym trzymam ciągnik bo zawsze nawiewa mi liści, wchodzą oba psy i robią ****,przesuwne ponieważ nie mam za dużo miejsca na inny typ, więc tak.. mam wejście do garażu 5m szer. i 3m wys. (PRZYBLIŻENIE;garaż w stodole obok stajnia wszystko wybetonowane) uwarzywszy na to że trzymam tam ciągnik(c360 3p) jak mam zrobić prowadnice aby ich nie zgiąć przy wjeżdżaniu do garażu? Myślałem aby na górze zrobić prowadnice z takich dwóch kątowników zespawanych-nie wiem jak to się fachowo nazywa:)A NA DOLE CO? i z czego zrobić kółka na których będą się przesuwały drzwi?

Pozdrawiam:)