Zaloguj się, aby obserwować  
daizor

dobór cięgna (śruba rzymska)

Polecane posty

daizor    21

Mam problem wszedłem w posiadanie New Hollanda 136KM ale bez cięgna tylnego. Oczywiścię muszę zakupić takowe i teraz takie pytanie jaka długość jest optymalna (aby cięgno nie było przede wszystkim za krótkie). Bo tak wydaje mi się, że ponad 90cm powinno mieć ale coś nie mogę znaleźć do kupienia na internecie (na allegro albo oryginalne za 800 ale bez wymiarów lub za 400 ale 87cm max długość)

Wiadomość z agroFakt.pl

JEDREK    19

kup od polskiej 6 tez bedzie ok w grene znajdziesz i mozesz dokupic koncowki do zagranicznych i bedzie mialo okolo 90cm jak chcesz. ;)

ursus 360 ursus 385 i Fortschritt 323A górą!!!!!!!!!!:-)

daizor    21

Ale nie chodzi o to, że ja chce. Zadałem przecież pytanie jaką długość powinno mieć takie cięgno (a więc było to kierowane do osób, które użytkują ciągniki z takim przedziałem mocy aby podpowiedzili jaka długość jest wystarczająca aby cięgno było uniwersalne). Dlatego prosiłbym o odpowiedź na moje pytanie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez Bambi14
      Witam, czy ktos ma taki pistolet? jak z przeklamywaniem licznika?
      http://allegro.pl/pistolet-do-pompy-paliwa-z-elektr-licznikiem-lcd-i5993761565.html

Mam mini CPN i ten licznik przeklamuje 2l na 20 litrach, a wiec chcialbym wymienic na w/w tylko czy warto czy tez bedzie oszukiwal? niby mozna go skalibrowac
    • Przez RolnikWM
      Co myślicie o nowych ursusach i nowych zetorach ? czemu je ludzie kupują zamiast (moim zdaniem lepszych) zachodnich ciągników. Może chodzi też o niską cene.Dla mnie nie wiem jak dla was do jednak mimo wszystko ursusy są lepiej wykonane.Piszcie swoje opinie na ten temat
    • Przez Maniek1524
      Witam mam problem ze smarowaniem nie podaje mi oleju na głowice silnik jest po remoncie 80 motogodzin ma nowe cylindry głowice wtryski tłoki korbowody panewki korbowodowe pompa wtryskowa wymieniłem pompę oleju bo stara się popsuła i ciśnienie na zimnym raz jest 6atm a nie raz tylko 2atm myślałem ze to zawór redukcyjny ale jednak też nie. Pomóżcie
    • Przez Dziuba
      Witam. Nabylem przyczepe 4t która zarejestrowana jest na cieżarową. Nie mam na siebie gospodarstwa. Jak zarejestreowac by uniknac kosmicznych kosztow utrzymania 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj