Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Silnik

roman1697    0

Chcę zamienić w swoim c 360 silnik na 3p lub z mf 255 (niby to samo) mam takie pytanie,czy ktoś przerabiał taki temat ,jaki koszt itd.

Karol445    32

Bardzo łatwo to zrobić a koszty to sam silnik z flanszą przejściową tarcza sprzegła i wałki sprzęgłowe bo muszą być dłuższe do tego przejściówki do przedniego zawieszenia jeśli przy silniku nie ma i trochę roboty i masz przełożony Napewno warto ze wzgl na oszczędność paliwa

Edytowano przez Karol445

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez tomb2
      Właśnie odbierać mam nową przyczepe ale widze że instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa :'( W lamborghini podopne bo są gniazda jedna w zetorze już nie, może macie jakąś rade, moze da sie to poprzerabiać ???
    • Przez elektrotech
      czy ktos podjął się budowy czegos takiego?? gdzie zakupić tłok teleskopowy

ps
      mam zamiar zrobić cos takiego ale z dołożeniem 2 osi -blizniak koła 16 z Żuka... u mnie tłoków w domu duzo ale jak sie okazuje koniecznie jest obnizenie na max wysokości oraz zastosowanie tz kipra na tył ale tu problem skąd wziąc teleskopa-tłok..i ile taki ma max wysięgnik??
    • Przez Famer21
      Szukam przyczepy 8-10ton na co patrzeć jaką najlepsza bedzie?
      Gdzie mogę znaleźć przyczepe jakąś w necie poza allegro, bo nic nie widać same takie "zrób to sam".
    • Przez zetor7745
      Co sadzicie o przyczepach Pronar. Interesuje mnie kupno 2 sztuk 10t i wybor padl na pronar dobra cena co wy na to?
    • Przez johny09
      Witam.
      Jestem zainteresowany kupnem przyczepy koleby zremb w8, czy ktoś może się orientuje kto może chce sprzedać?
       poniżej przykładowe zdjęcie