Polecane posty

roman1697    0

Chcę zamienić w swoim c 360 silnik na 3p lub z mf 255 (niby to samo) mam takie pytanie,czy ktoś przerabiał taki temat ,jaki koszt itd.

Karol445    63

Bardzo łatwo to zrobić a koszty to sam silnik z flanszą przejściową tarcza sprzegła i wałki sprzęgłowe bo muszą być dłuższe do tego przejściówki do przedniego zawieszenia jeśli przy silniku nie ma i trochę roboty i masz przełożony Napewno warto ze wzgl na oszczędność paliwa

Edytowano przez Karol445

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Calisto
      Witam. Mam pytanie odnośnie przyczepy do Massey Ferguson 375 4wd. Obecnie mam przyczepę bez napędu. O ile przez 80% tras jakie pokonuje to daje radę to czasem zdarza się podjechać pod większe góry z ładunkiem i pojawia się problem bo mocy nie brakuje ale przyczepności do ciągnięcia przyczepy tak. Mam wrażenie, że z podjazdami pod duże góry lepiej dawał sobie radę Ursus C 330 gdzie miałem przyczepę z napędem, nie dużo mocy tam było, ale napęd w przyczepie, która była obciążona pomagał przy podjazdach. Czy są jakieś gotowe rozwiązania, żeby podmienić zwykły most w przyczepie na coś z napędem czy może zwykły most i hydromotor. Massey Ferguson nie ma WOM zależnego tylko 540/1000, chyba, że da się coś w skrzyni zmienić żeby móc uzyskać wom zależny od prędkości jazdy i przełożenia, żeby dobrać odpowiedni most i spróbować to zgrać, żeby w błocie pomagało wyjechać. Myślałem, żeby spróbować zrobić most, który będzie zgrany z jednym biegiem, żeby pod czas dużych podjazdów włożyć jeden konkretny bieg, zapiąć wałek i spróbować podjeżdżać. 
      Pozdrawiam 
    • Przez damian7789
      Witam
      Dziś na allegro znalzałem przyczepę skorupową firmy F.P.U Marpol Marcin Kubik o ładowniści 8 ton. http://allegro.pl/przyczepa-skorupowa-tandem-8t-i5240317972.html
      Pierwszy raz słyszę  o tej firmie i sąd moje pytanie czy ktos użytkuje przyczepe tej firmy? jak sie ona sprawuje?
    • Przez Cinek74200
      Chcialbym zakupic przyczepę rolnicza typu tandem z Danni   byłem  w wydziale komunikacji  dowiedziec aie co i jak i babka powiedziała  jest to nie wykonalne  bo nie mam dowodu rejestracyjnego od przyczepy(w dani nie ma obowiązku rejestracji podobno    fakt mialbym tylko umowę z dunczykiem   i zaświadczenie duńskie że w dani nie podlegała rejestracji przyczepa   dodam jeszcze że w powiecie  obok wszystko  jest rejestrowane  bez problemu   Pomocy jak to obejść?????

• Przez ENDURAK91
      Planuję zakup przyczepy skorupowej 16 ton.
      Z dodatkowego wyposażenia napewno jeszcze musi być oś skrętna, opony 560 lub 600, boczny wyładunek.
      Pytanie tylko którą przyczepę wybrać i co z wyposażenia dobrać?
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj