Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kluch369

Ursus 2812

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus
kluch369    9

niech się zgłaszają tutaj osoby które mają ten model i mają wstawione zdjęcia tego traktorka lub mają wstawić w przyszłości :)

Adik_ziel    3

mój wujek ma 2812 i sprawuje mu sie dobrze ;] jak będe u wujka to moge zrobić pare fotek i dodać ;]

kluch369    9

napisze dokładniej dlaczego zrobiłem ten temat. Zrobiłem dlatego że chciałbym zobaczyć wsze 2812 (pytanie dlaczego nie wejdzie w dział traktory-ursus) a dlatego że jest tam od groma stron ze zdjęciami ursusów i znalezienie 2812 troche by mi się zeszło, a tak to jakby każdy napisał że wstawił foty swojej 28 czy czyjejś, to by była lista tych ludzi i na przyszłość wystarczy wejść w ten temat i mam tych ludzi i przeglądam zdjęcia ^_^

Wiadomość z agroFakt.pl

kluch369    9

może gdyby admin podzielił jeszcze bardziej galerie "ursus" to faktycznie byłby ten temat bez sensu, no ale szukać tych traktorków z ponad 130 stron to troche jest przy tym roboty, a tak jakby była galeria ursusów i w nim "policencyjne", "325-330M", "4011-360 3p" i tak dalej

Matey    431

to potem zeby sie dostac zeby obejrzec najnowsze fotki to chyba 5 minut bedziemy wchodzic w kategorie. Poszukaj, 130 stron to nie jest wcale tak wiele dasz rade <_<

pawlo16    0

ja mam 2812, ale foty wstawię dopiero za jakiś czas........ Najpierw trzeba je zrobić <_<

boruc    0

ja mam 2812 juz 13 lat przez ten czas nie było z nim prawie zadnych problemow. urwala sie tylko sroba od podnosnika

mlody3320    6

Ja mam ursusa 2812;) rok prod. 1994. ma cos przeszlo 3 tys mth. ciagniczek chodzi jak zegarek, malo pali....jedno co mnie wkurza to mam problemy z zapowietrzaniem;/ mechanik mowil ze to wina rurki w zbiorniku paliwa...i ze trzeba bedzie nieco ja przedluzyc tak zeby nie lapala brudow z dna zbiornika i bedzie git:) ciagnik wspolpracuje glownie z cyklopem, bronami, przyczepami...no i tak ogolnie wykonuje czesc drobnych prac w gospodarstwie bo druga czesc drobnych prac wykonuje zetor 3320:P fotki beda na dniach moich wszystkich maszyn:)pozdro!!!

bartus16    8

jak dla mnie to u 2812 jest dobra alternatywa dla ludzi którzy maj male gospodarstwotak do 5 ha i chca zamienic swoje c-330 lub t-25 na cos nowszego i bardziej wydajnego :)

Zapowietrzanie to nie problem rurki w zbiorniku, tylko tam jestzaraz za kranikiem filterek który poprostu sie zatyka i nie przepuszcza paliwa. Wiem bo to samo miałem ale rozkręciłęm zbiornik, wyczyściłem i juz wszytko gra:D

kluch369    9

Dobra! Proszę zamknąć ten temat bo jest beznadziejny, a jak go zakładałem to byłem młody i głupi :P

ferguson235    0

Ja mam MF 235 jest to ciagnik ktory wszystko ma identyczne ima ten sam silnik 38 KM tylko ze widneje nazwa Massey Ferguson :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Dominik_1211
      Witam
      Mam okazje kupic ursusa 5024 z 2006 r na komfortowej kabinie 12/4 liczba biegow. Z racij tego ze nie za bardzo moge namierzyc jakis opinii na ten temat dlatego zakladam nowy temat. Czy warto kupic taki ciagnik mam obecmie 4512 ale chcialbym zmienic na 5024. Co w porownanoi z 4512 zostalo zmienione? Jak ze spalanie i awaryjnoscia? Czy to keszcze produkcja ursusa czy jakis skladak?

pozdrawiam
    • Przez rolkam72
      Witam.Myślę nad kupnem ciągnika i z kilku wytypowanych przezemnie jest właśnie ursus 4512. Piszcie proszę opinie na temat tego ciągnika. Chodzi mi o zakup ciągnika głównego do cięższych prac które by odciazyly c 360. Pisać wszystko na jego temat. Proszę również o własne sugestie czy zakup takiego ciągnika to dobry pomysł.
    • Przez lukaso111
      Tak jak w temacie interesuje mnie zakup agregatu talerzowego z chydropakiem i siewnik do tego. Mój traktor to ursus 5714 z turem. Nie wiem czy mój ursus podniesie tak owy skład ze zbożem w siewniku. Może ma ktoś podobny skład i mi pomoże. Z góry dzięki.
    • Przez Kamilukowiak
      Witam jestem posiadaczem ursusa 4514 i planuje kupić do niego tura. Mam w nim jedną pompę do hydrauliki i zastanawiam się  czy da on sobie radę przy oborniku lub w balotach z sianokiszonki. Czy będzie trzeba dokładać drugą  pompę ?
    • Przez YeLoN3
      Witam !!

Mam problem z turem w 330 a dokladnie tur podnosil sie powoli i rowno!! po wymienieniu papy na nowa tur podnosi sie stopniowo ale trochce szybciej!! olej jest w normie !! czym moze to byc spowodowane??

Wszystkim z gory dziekuje i pozdrawiam!!