Skocz do zawartości
piterr9

manitou pytanie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piterr9    0

witam szanowne grono. mam pytanie czy w ładowarkach manitou żeby podnieść ramie czy wysunąć lub wsunąć teleskop operator musi ruszyć kierownicą z góry dzięki za odpowiedz :(

:blink:

chodzi mi oto ze kupiłem używaną ładowarkę manitou mlt 526 turbo i jak nie roszę kierownica to nie podnosi ,nie wysuwa teleskopu i nie wiem czy to normalne czy coś jest zepsute

Edytowano przez piterr9

Wiadomość z agroFakt.pl

red    0

witam szanowne grono. mam pytanie czy w ładowarkach manitou żeby podnieść ramie czy wysunąć lub wsunąć teleskop operator musi ruszyć kierownicą z góry dzięki za odpowiedz :(

:blink:

oczywiscie ze funkcje hydrauliki sa niezalezne od ruchu kierownica :rolleyes:

jaka to ladowarka, mozesz podac rok i przebieg??

moim skromnym zdaniem masz do wymiany lub regeneracji priorytetowy dzelnik cisnienia. koszt zakupu o 2500 z wlasna wymiana ;)

tompson87    0

Jeśli ma kupić sam priorytet to bez sensu trochę, cena samego zaworu 350euro a kompletna pompa z zaworem to około 500euro i jest spokój na dłużej.

MichalT25    10

W ładowarce kolegi od nowości tak jest ,że trzeba poruszyć kierownicą aby hydraulika działała.

[

odnosnie ruszania kierownicą aby hydraulika poszła wtym modelu to ...napewno nie chodzi o czesci ktore panowie tu pochopnie wymianiacie ,,, bzdury troszke piszecie ,, prawda jest ze od nowosci tak naja ze po uruchomieniu trzeba raz ruszyc kierownica apozniej podczas pracywszystko ma dzialac ..jesli przestaje szybko i znow trzeb aruszyk kierownicą to taka spręzynka sie odkrecila w zaworze zmniejszajacym cisnienie do joistika i do ssterowania rozdzielaczem ,, da sie naprawic badz trzeba troszke przerobic uklad ,, ale nikt z przedmmówcow nie trafil w sedno ustaerki ,,, to tylko kosztowne teorie byly napisane ,,,ale jakby wniskodawca zapytania wyrzucil pieniadze w te elementy to doradzccy by nie dolozyli prawda ,,zatem wiecej skromnosci w pochopnych decyzjac panowie ,,prooooszę,,

piterr9    0

@manitoumechanik

mądrego aż miło posłuchać :D a gdzie kolego znajde ten zawór co mogła sie odkręcić ta sprężynka z góry dzięki za odpowiedz

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się