Skocz do zawartości
momek

Rekord - problem ze skrzynią

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
momek    15
Napisano (edytowany)

szukałem i nie znalazłem nic o takim problemie w rekordzie. panowie mam problem z biegami w rekordzie a konkretnie wszystkie biegi wchodza na siłe a wstecznego nie wrzuce jak jechałem na 1 tylko musze 2 i dopiero wsteczny może wejdzie ale tez rzadko co może mu dolegac co sądzicie??

Ortografia!

Edytowano przez krolikNH

Sadek    536

Luzów na cięgnach nie ma, wszystkie połączenia nasmarowane ???

Działo się to z czasem czy po prostu nagle się tak zrobiło ???

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

farmkam    0

Ja jak mojego kupiłem to wsteczny nie za bardzo chciał wskakiwać, było rozwalone łożysko i wałek biegu wstecznego.

Wiadomość z agroFakt.pl

robert812    54

Chciałbym odświeżyć ten temat ponieważ mam również problem z biegami w rekordzie. Wszystkie biegi bardzo ciężko wchodzą i skrzeczą podczas wkładania, szczególnie jedynka i wsteczny. Co może być przyczyną? Wydaje mi się że sprzęgło działa prawidłowo.

Lukasz1    0

u mnie to samo, te długie wodziki musisz sprawdzic, wyrególować, nasmarować, i w kabinie gdzie dzwignia jest, tam sa tulejki, rozbierz i sprawdz, i wszystkie luzy w tej kolumnie i na wodzikach, troche to pomorze ale nie bardzo, trzeba wyczuc ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam!
      Zastanawiam się nad kupnem Bizona rekord Z058/1 z 1995roku.
      Kombajn jest na mniejszej chłodnicy.
      I zastanawia mnie jeszcze jakie zmiany nastąpiły w rekordzie po 2000 roku, bo na razie wiem, że do wyposażenia doszedł dżojstik i kombajn ma ładniejszą estetykę.
      Dodaje zdjęcia kombajnu:

• Przez plochy2
      Witam! Przymierzam się do kupna kombajnu. Maszyna by pracowała na 15ha z czego młóciłby około 8ha + ew. usługi. Na wydanie mam około 40k zł. Wybór padał na supra jakiegoś 92r kabina sieczkarnia itp. Warto zawracać sobie głowe rekordem? Czym one się wgl różnią? Co z podobieństwem części?
    • Przez markus1703
      Witam wsyztskich, mam takie problem w swoim kombajnie i nie wiem jak sobie poradzic Jest to redkord z 2003 roku Otoz nie działa mi obrotomierz silnika tzn podobno cos z masa i majster ktory byl u mnie na sile chce wstawiac stare zegary i przerabiac . Mi sie to nie usmiecha za bardzo Zegary te Zarowno obrotomierz silnika jak i bębna mlucącego to zegary elektroniczne KWADRATOWE Nie są to te stare okrągle POwiedzcie mi czy znacie moze kogos kto wyminil w takich zegarach wyswietlacz kwarcowy?? Zeby te zegary ustawic to trzeba je przeskalowac bo oklamuja a do tego potrzebny jest wyświetlacz A moze ktos wie gdzie mozna kupic w razie czego takie zegary Moze ktos z Was mialby takie na sprzedanie Przypominam ze śa to te kwardatowe zegary Pomożcie koledzy bo rzepak sie zbliza i nie wiem co robic A znaleźc nie moge Jak cos to piszcie na forum badz lukasz.markuszewski@gmail.com Numer gadu 3559353 badz tel 516907422 POzdrawiam serdecznie
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam panowie mam taki problem temperatura oleju jest wysoka woda jest w idealnym stanie ale olej to masakra kombajn się grzeje bez przerwy, Miał ktoś taki przypadek
    • Przez jaszczur2008
      Witam.
      Z tego co szukalem  na necie sa dwa typy kominow do rekorda i niewiem ktory wybrac, ktory moze byc lepszy.
      Bede go robil sam bo 500zl to gruba przesada.
      1. Komin duzy, od dolu do gory do polowy jest blacha,  a od polowy do gory jest siatka i na samej gorze przykryty blacha.
      http://www.google.pl/search?q=komin+bizon+rekord&client=ms-android-samsung&source=android-home&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7gPzv2sDYAhXEjywKHccZC3MQ_AUICCgB&biw=320&bih=460#imgrc=Z4NCmhwDAH84ZM%3A

2. Waskie, cale z blachy, ciagnie powietrze z samej gory.
      http://www.google.pl/search?q=komin+bizon+rekord&client=ms-android-samsung&source=android-home&dcr=0&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj7gPzv2sDYAhXEjywKHccZC3MQ_AUICCgB&biw=320&bih=460#imgrc=KIhOZ7_X5IE8uM%3A

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.