Skocz do zawartości
popec

Próba włamania przez agrofoto.pl

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
próba
popec    0

Gdy wchodze na galerie mój antywirus NIS blokuje próbe włamania z agrofoto.pl! Miał ktoś coś podobnego??

Senator    44

U mnie opera przy wchodzeniu na forum pokazuje komunikat "ostrzeżenie przed oszustwem" :ph34r:

akadaka    0

U mnie Avast też szalał, dopiero przy trzeciej próbie włączyłem, może trzeba zgłosić gdzieś?

rino    1

u mnie norton przy otiwraniu galeri i czasem forum to tez sie pojawia komunikat o zlosliwym oprogramowaniu

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja musiałem odznaczyć agrofoto.pl w avascie bo nawet nie dało się wejść na forum, ciągle wyskakuje komunikat ze to jest trojan.

Grabcio    23

Ja mam NOD-a 32 i nic mi nie wyskakuje.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Junkers    42
Napisano (edytowany)

U mnie tylko na konkretnym temacie i tylko jak klikam na 5 stronę tego tematu, oto ten temat -> http://www.agrofoto....e/page__st__120

wyskakuje okno i pokazuje mi 'złośliwe oprogramowanie' a przeglądarka to opera. Co się dzieje??

ed. antywir to Norton

Edytowano przez Junkers

KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

przemol87    58

u mnie tez opera ostrzega przed zlosliwym oprogramowaniem ale tylko w paru tematach

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

popec    0

sadze, iż antywirusy nie sa po to by je wyłączać. U mnie dokładnie to norton internet security 2010, a przeglądarka to explorer 9

manik    34

Ja mam avasta, przeglądarkę mozilla i nigdy mi nic się nie działo.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez oki39
      Ten temat wydawal mi sie na najbardzie poprawny. Chodiz mi o program do obrobki video np mowi marker (1) albo jakis inny. (mowie maker [1] szukalme ale nie ma tej wersji wiem ze jest z paczka do windowsa ale niechce sciagac calej paczki moze ktos z was ma linka do sciagniecie tego programu). z gory dziex
    • Przez Teddy
      Pochwalcie się z jakiego distra korzystacie i jak Wam się na nim pracuje ??

Zaczne ja

Aktualnie Debian 5.0 stable (bądź jak kto woli etch) pracuje się na nim bardzo wygodnie. System chodzi u mnie na środowisku GNOME. Poprzez wine da rade na nim uruchomić wiele programów z windowsa ja aktualnie posiadam Total Commandera i Bearshare i działają bez zarzutu. Mam go zainstalowanego na lapku Acer Aspie 3614Wlmi i nie było jakich kolwiek problemów z obsługą sprzetu działają wszystkie klawisze funkcyjne. fajną rzecza jaką posiada jest apt-get nakładka dla konsoli instalująca pakiety.
    • Przez Karol_Wnuk
      Czy ktoś z was słyszał o tym że Vitalfields rezygnuje z Polski. Podobno nie będą już obsługiwali tego programu. 
    • Przez Famer21
      Witam, czy ktoś zna dobrą apkę do identyfikacji chwastów w polu? Szukam takiej paki, która ma swoją bazę danych, i jak wrzucę do niej zdjęcie chwasta - zidentyfikuje mi go. Znalazłem "STOP chwastom", ale nie ma możliwości załadowania zdjęcia. Trzeba formularz długi wypełnić odnośnie pola i trzeba dokładnie wybrać kształty chwastów, gdzie jest ich dużo i to trwa, jak mam każde pole tak sprawdzać to mi 3 dni zejdą na daną uprawę..
    • Przez NowyV6
      Witam czy mógłby mi ktoś wypisac pare stron internetowych dotyczących ciągników i maszyn rolniczych (chodzi mi głównie o informacje i zdjęcia). Ponieważ musze zrobić na informatyke prezentacje o ciągnikach i maszynach rolniczych.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.