Skocz do zawartości
arturektdi

problem z hydrauliką john deere 3050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
arturektdi    4

Witam mam problem z hydrauliko w john deere 3050 po zamontowaniu ładowacza podpietego pod erozłacza wytwarza mi sie silne cisnienie w obiegu az cieknie olej w najsłabszych punktach dodam ze mam nowy ładowacz hybramet. Gdy zamykam chwytak na max to az siłowniki kopijące unisą sie do góry o 2 cm., a gry kopjace wezne na max to te głowne unosza sie minimalne i po zgaszenie ciągnika operujac josticiem widac jak cisnienie schodzi z obiegu. Dodam jeszcze jeden przykład z prasa belujacą po zamknieciu komory wskaznik wypełneineia komory prawie nie działa i to napewneo ze trzyma te cisniene w siłowniakch.

\co może być przyczyną gdzie szukać rozwiazania . Prosze o pomoc

john deere

mariusz(ZDUN)    190

JD ma układ hydrauliczny typu zamkniętego i takie wpięcie ładowacza nie jest odpowiednie ogólnie wpięcie ladowacze na te ciągniki jest trudne ale nie niemożliwe

Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

szczewko    31

Zrób swobodny splyw i ladowacz bedzie chodzil idealnie. Z tylu ciagnika jest taki korek na imbusa albo na kwadrat i tam podlacz przewod powrotu z rozdzielacza.

Wiadomość z agroFakt.pl

arturektdi    4

Dzieki bardzo za podpowiedz, dziś byłem w serwisie i gośc też to samo powiedział musi być szybki niezalezny spływ. :)

john deere

arturektdi    4

Dziś podloczyłem niezalezny spływ z tyłu ciągnika w ta sróbke na imbusa i niestety wystapil problem tego typu że przewody całe sie trzesą i tur też przy jakim kolwiek podnoszeniu dodam że podnosnk tez sie trzesie. Wpiołem sie ponownie pod rozdzielacz i problemu niema co może byc przyczyna??/ Może przy zgaszonym caigniku opusciłem tura i powietrze sie dostało do obiegu. Sam juz niewiem.:(

john deere

Spływający olej prawdopodobnie (jednak pod ciśnieniem)napowietrza olej zawarty w skrzyni,pompa zasysa takowy i podaje dalej.

Miałem podobny problem przy ładowaczu ,spływ był za wysoko i przerobiłem jak najniżej i po problemie.

KonradP88    0

Witam wszystkich serdecznie i zwracam się z prośbą o pomoc. Posiadam john deere 3050 podczas pracy pękł mi cienki przewód który idzie przy chłodnicy do małego zbiorniczka zanim sie zorientowałem wyciekło mi sporo oleju przestało działać wspomaganie ładowacz przestał podnosić ogólnie cała hydraulika przestała działać zrobiłem przewód i uzupełniłem olej ale nic to nie pomogło ciągnik odpala chodzi normalnie ale hydraulika nie działa jedynie co wałek przekaźnika się kręci po załączeniu.... może ktoś wie jaka jest tego przyczyna? z góry dziękuję za pomoc

Groszek87    0

Ja bym stawiał że ścieło klin z zaworze na wysokości filtra oleju w skrzyni tam chyba 32 klucz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Maciek0903
      Witam wszystkich już kolejny raz. Otóż w moim cudeńku pojawił się już kolejny problem. Po rozgrzaniu zaczynają mrugać kontrolki które widać na załączonym zdjęciu, a gdy już pojeżdżę tak z godzinę to świecą bez mrugania. Jak dodam mocno gazu to przygasają. Sprawdziłem ciśnienie oleju i na zimnym jest 4 bar, a jak się rozgrzeje to tak spada do 2.8 bar( oczywiście na wolnych obrotach). Czy to awaria czujnika ciśnienia oleju?

Pozdrawiam
      Maciek

• Przez Dariusz1972
      Mam problemy z ciągnikiem John Deere 1640 a dokładnie z podnośnikiem i turem  przy podnoszeniu tur i podnośnik drży.Wymieniłem pompę wewnętrzną skrzyni, pierścienie, tuleje i podkładki dystansowe koszyka półbiegów , wszystkie oringi , uszczelki gumowe, uszczelki tłoka podnośnika.Po remoncie nic się nie zmieniło.Ciśnienie w pokrywie skrzyni wynosi 9.5 atmosfery.
      Jeżeli ktoś wie co może być powodem usterki będę wdzięczny za wskazówki.
    • Przez Tomaszon
      Witam wszystkich

Mam maly problem z JD 2140, sprawa jest taka ze podczas jazdy po asfalcie gdy ciagnik ma lekko wyrzuca okolo 300 ml oleju z silnika przez rurke wychodzaca z pokrywy zaworow zchodzaca przy silniku( to odpowietrznik taki chyba) Gdy za juz kichnie olejem pozniej tego nie zrobi az wystygnie caly silnik. gdy pracuje w polu jest wszystko ok, ma lekko czy ciezko w pracach polowych tego nie zrobi. Nie mam pojecia co moze byc przyczyna takiego zachowania, i czy ten odpowietrznik pelni role odmy?? mam nadzieje ze dobrze to opisalem jesli nie prosze o pytania.
      Prosze o odp z gory dziekuje
    • Przez mustafakali
      witam mam problem z moim jeleniem wszystko chodzi okey do momentu gdy załączę wom wtedy ginie wspomaganie podnośnik i kiper może ktoś wie czemu tak sie dzieje?
    • Przez marek911
      Witam. Co moze byc przyczyna ze jak dam na opuszczanie to podnosnik podnosi dochodzi max do gory i opada. Nie opada tak jak to normalnie powinno byc tylko na opuszczaniu idzie w gore i wtedy dopiero opada. Oczywiscie mam EHR 

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.