Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Matedo

Schemat siłownika do unhz 500

Polecane posty

Matedo    0

Witam,potrzebuje schemat uszczelnień do siłownika hydraulicznego czeskiego ładowacza unhz 500 ,konkretnie do łapy podpierającej(podejrzewam że i tak wszyskie są tak samo uszczelniane).Wymieniłem uszczelnienia (te które widziałem) a siłownik delej cieknie ;[ . Jeśli ktoś może pomóc to z góry dziękuje.

Dziedzio92    42

Witaj . tez mam taki sam problem z UHZ 500,mysle ze to normalne dla tych ladowaczy ,ktory tobie przecieka bo mi bardzo prawy , mozesz wymieniac uszczelki a on po jakims czasie i tak bedzie ciekl. Dwoem sie gdzie jeszcze moga byc uszczelki na silowniku ,sam tego nie robilem i do konca nie pamietam

tgEgF.gif

Arturo    35
(edytowany)

ja w moim rozkręciłem siłownik i stare dopasowałem w sklepie do nowych założyłem, tłoczysko gdzie było jakieś zadrapanie przetarłem drobnym papierem ściernym i nic nie cieknie od 3 lat :)od podpur są takie same jak od podnoszenia ramienia i łamania wysięgu

Edytowano przez Arturo

Zabudowa ciężarówek specjalistycznych

Wiadomość z agroFakt.pl

Matedo    0

Najlepsze jest to że do tej pory nie było z tym problemu ( a mam ten ładowacz już kilkanaście lat) , Dziedzio92 mi akurat cieknie lewy.

tomek73    244

W siłowniku idą dwie sztuki 70x80 uszczelniające i dwie sztuki 50x60 jeden uszczelniający a jeden zbierający. Wszystkie 5mm grube. Idzie jeszcze oring ale nie znam dokładnie rozmiaru. Na pewno 2mm gruby a średnica 80 albo 90 mm.Jak kupi się 80 to i tak na 90 założy się.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dziki97
      Witam jestem od niedawana użytkownikiem unhz 750. Ostatnio jak zacząłem nim kopać jeden rozdzielać przestał pracować.Nie działają mi tyknie łapy, skręt oraz drugi siłownik na ramieniu. Usłyszałem tylko pstryknięcie. Nie wiem co się stało być może włączył się jakiś bezpiecznik. Proszę o pomoc może wam zdarzyło się to samo????????? Proszę o pomoc gg 6179077!!!!
    • Przez Vril
      Mam pytanie do Was -kupiłem sobie "niby" wyremontowany cyklop -brałem w ciemno bo był tani.
      Niby gość go wymalował ,dał nowe węże ,"niby" założył regenerowaną pompe oraz rozdzielacze .
      Problem polega na tym że niby jest olej wszystko działa tylko jak ma coś powiedzmy 500 kg podnieść
      to ani drgnie do góry -nie mam pojęcia co to ma być -może ta pompa nie jest do końca zregenerowana
      Proszę doradźcie coś
    • Przez Damianosek
      Witam.Mam problem z moim cyklopem od samego początku gdy go kupiłem słabo podnosił.Kupiłem nową pompe nowy rozdzielacz siłowniki są po regenereacji olej jest dobry a on dalej słabo podnosi jedynie na boki szybko sie obraca i łapy sie szybko opszczają.Koledzy pomuszcie mi bo już nie wiem co mam robic tyle obornika do wywiezienia a ja z miesiąc mecze sie z tym złomem.Dodam ze ostatnio sprawdzalem ciśnienie na zegarach i było było dobre więc czego to wina żetak słabo podnosi ??? pozdro
    • Przez 6340zetor7441
      Witam ktoś tu z obecnych ma na sprzedanie w rozsądnych pieniążkach chwytak do bel na tylny podnośnik - Sipma Rozmaryn, Metal fach lub pochodne? Mile widziane Mazowsze, północne Mazowsze.
      Pozdrawiam. 
    • Przez Obikey
      Zastanawiam się nad zakupem takiego "cuda", ale obawiam się otrwałość tej konstrukcji. Poza tym, czy taka koparka sprawdzi się w realiach gospodarstwa rolnego? Proszę o opinie użytkowników podobnych urządzeń. Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji.

Mikrus 12 T

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.