Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sampol222

Pomoc przy hydraulice

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sampol222    0

Witam mam takie pytanie a za razem prosił bym o pomoc przy mtz 82 rok 1996. Czy ma ktoś z Was przerobiony tylni podnośnik ?. Chodzi mi o to, że zakupiłem agregat uprawowo siewny Amazone typ 25 i jak zasypie siewnik to nie mogę podnieść maksymalnie do góry na oryginalnym tłoku. Podniosę go tylko trochę. Planuje wstawić 2 dodatkowe tłoki wspomagające i nie wiem jak to mam wykonać jeżeli miał by ktoś tak przerobiony podnośnik to prosił bym o zdjęcia oraz opis jak mogę to wykonać.

bel920    7

jeśli masz mały siłownik od podnośnika to wstaw większy C-110 i będzie lepiej dzwigał bez przeróbek

Wiadomość z agroFakt.pl

hopper5    19

dwa dodatkowe siłowniki będą kosztowały tyle co jeden c110 i czysta robota bez zbędnyh kombinacji.Sąsiad też miał taki problem z podnośnikiem i założył jeden dodatkowy od wspomagania i podnosił mu brone rabewerk+siewnik 2,5m ale później żałował że nie założł tego c110

sampol222    0

Witam dowiedziałem się ze pasują do podnośnika tłoki od wspomagania kierownicy mam 2 takie tłoki tylko węże kupie itp. Nie widzę potrzeby żeby wydawać około 800 zl na nowy centralny tłok.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować