Zaloguj się, aby obserwować  
Bartlolomeo123

deutz dx 90 czy mtz 82???

Polecane posty

skrzynia662    3

na moim miejscu bym wybrał deutz poniewaz maja silniki chłodzone powietrzem i nie do zajec hania mtz co to za ciagnik gówno a nie ciagnik jak t-25 kabina biegi wchodzo ciezko tu masz skrzynie bardo dobra dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

skrzynia662

 

Kolego Twój post nie ma sensu. Przeczytaj to kilka razy i ... Nie porównuj T- 25 do MTZ 82. A tak poza tym jeździłeś kiedykolwiek MTZ ??? Ba, czy w ogóle w nim siedziałeś ???

 

gówno a nie ciagnik jak t-25 kabina biegi wchodzo ciezko

 

Trochę nie rozumiem - kabina wchodzi ciężko ??? :lol: :lol:

 

Ja póki co chwalę swojego ruska i raczej będę jeszcze długo to robił. Być może jestem z niego zadowolony, ponieważ posiadam go od nowości- a jak wiadomo, jak się dba, tak się ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hodowca94    168

skrzynia662 haha doby jesteś to ty nie wiesz jakie gówno siedzi w tych nowych ciągnikach wyjedziesz w pole rozłącza ci się kabelek i stoisz ruski może pochwalić się dwiema rzeczami

1. Wysoką zawartością alkoholu we krwi i 2 Mtzetem tanie wytrzymałe oszczędne i nie zawodne ciągniki a więc jak masz obrażać tą markę to się zastanów dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MTZ82    3

skrzynia662 pokaż swoje sprzęty i dopiero się wypowiedz. Sam mam MTZ i już nim robię ile czasu i chodzi w wszystkim i do tego praca z turem niektórym już drugi ciągnik pada a Mtz jakoś się trzyma i nie ma awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wladek820    0

niezawodne ciągniki to ja bym się jeszcze zastanowił :lol: tu nie ma co porównywać jedynie co przemawia za MTZ-em to tańsze części :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie deutz fahra o sto razy lepszy od mtz no chba że nie masz wystarczająco funduszy no to inna sprawa. Mozesz też wybrać same prawie to samo co df a jest troche tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

Bez wahania Deutz DX90 bo mam,i jestem bardzo zadowolony :rolleyes: od prawie 4 lat jedna poważna awaria-łożysko zwolnicy na przedniej osi,pozatym szczotki na rozruszniku i czujnik temperatury.A mtz-a 82 miałem i niepolecam,jego wadą były wycieki,podnośnik i układ kierowniczy.Pracuję w papierni Metsa Tissue gdzie mają mtz 820 10 miesięcy i 200 mth przepracowane,co trochę awarie typu pompa wtryskowa,skrzynia x 4,hydraulika,a leje się z niego wszędzie ;[ .Powiem tak niska cena ale i marne wykonanie,mój ojciec jeżdzi w firmie budowlanej Deutz-Fahrem Agrofarm 410,traktor ma 1,5 roku i przepracowane 850 godzin i 0 awarii.A to oczymś świadczy :) Moja rada wybieraj deutza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Bez urazy, ale jest tu mowa o używanym sprzęcie. Ja przynajmniej boję się używanego zachodniego sprzętu, który jest już porządnie wyeksploatowany. Przeglądając ogłoszenia na allegro, zauważyłem, iż model Deutz`a z tego tematu pochodzi z lat 80., więc...Ponadto, za takiego Deutz`a trzeba zapłacić ok 30 tys, a za te pieniążki można już znaleźć bardzo ładnego MTZ- 82 o ok 15 lat młodszego.

Deutz-Fahrem Agrofarm 410,traktor ma 1,5 roku i przepracowane 850 godzin i 0 awarii.A to oczymś świadczy

Czytaj dokładnie temat. Owszem, jeśli wybierać między nowym DF a MTZ - postawiłbym na DF, aczkolwiek jego cena pozostawia wiele do życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kipek1    7

@murtek bez urazy ale chyba piszę wyrażnie mam DX90 i miałem MTZ82 rok 1990.A cenę płacisz za jakość,tak samo masz z samochodami,czyż nie? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hopper5    85

Ja mam MTZ 82 z 96r.kupiłem go w zeszłym roku a wcześniej miałem MTZa z lat 80.Nie to żebym był zwolennikiem tych traktorów ale nie stać mnie na innego, i to nie w kwestii zakupu lecz lecz utrzymania i dostępności części.Mogłem dołożyć troche i kupić jakaś starsza renówke ale MTZa naprawie sam i części prawie w każdym sklepie dostane.Jak na razie nie moge narzekać choć ma swoje minusy jak np. słaby podnośnik dla tej mocy i hydraulika troszke cieknąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj