Skocz do zawartości
piotrb14

belarus i raberwerk 2,5m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
piotrb14    186

witam, chciałem się was zapytać czy traktor traci więcej mocy z broną wirnikową 2,5m z womem na 540 czy na 1000 obrotów?? i z jaką prędkością jeździcie z takimi maszynami

ovi    34

ja ciągam belarusem brone aktywną laly z prędkością ok 7km/godz na obrotach wom 540 (w jaki sposub zmienić żeby bylo na womie 1000obr?).

piotrb14    186

jest zmiana obrotów w ciągniku wom na 1000 trzeba odkręcić taką blaszkę i kluczem przekręcić taki wałeczek koło miejsca w którym się przestawia smarowanie skrzyni biegów w belarusie 1025 po przeciwnej stronie jak jest tłumnik

Wiadomość z agroFakt.pl

kris19911    9

Ale to zależy od tego na jakie obroty brona jest przystosowana. My redliniarke zamawialiśmy na 1000 bo moim zdaniem jest lżej.

Karolt    0

Napewno bedzie mozna szybciej jezdzic jak bedzie na 1000 obrotów ale czy brona wytrzyma takie obroty

kris19911    9

Przy 1000 obr są napewno mniejsze spadki mocy i obrotów przy większym obciążeniu jednostkowym w trakcie pracy.

u mnie wyliczyłem że na 1 obrót wału w redliniarce przy przekładni 1000 potrzebuje 3,7 obrotu WOM a przy przekładni 540 potrzebne by było 2 obr. o ile dobrze to wyczytałem.

Edytowano przez kris19911

ovi    34

który to jest dekiel , ten z boku czy od spodu kadłuba.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się