Skocz do zawartości
maverik22

części do pługa kverneland

Polecane posty

maverik22    1

gdzie kupujecie??? najlepiej jakieś konkretne strony www albo żeby chociaż prowadzili sprzedaż wysyłkową. na ile ha wam starczają kupne części?? jakich firm kupujecie??? bo orginały to tylko nowe. Iczy lepszy waszym zdaniem lemiesz + płuto czy lemiesz którego ma czubek w kształcie dłuta ale tworzy jeden jednosity lemiesz

Duzy1    8

Ja kupuję w Agromie Olsztyn w moje okolicy tylko tam mają dobrej jakości kupowałem już rożne ale nawet jedno dłuto nie wytrzymało do końca zawszę wcześniej pękało zaznaczam że u mnie jest dużo kamieni

Wiadomość z agroFakt.pl

martinezo    27

ja też używam lemiesz + dłuto, jeśli chodzi o zamienniki do pługa kverneland, to podobno dobrej jakości produkuje firma "UNIROL" z Borku Wielkopolskiego. Zaznaczam "podobno" bo ja jeszcze osobiście nie wymieniałem lemieszy, ale w najbliższym czasie czeka mnie taka wymiana, wtedy zdecyduje się na zamienniki unirolu.

kony111    2

My z ojcem kupujemy orginały bo są bardziej wytrzymałe. Kupujemy bezdpośrednio u dealera jak jestesmy nie daleko lub nam wysyła kurierem bez zadnego problemu :)

kojot629    230

ruskie tez sa bezpiersiowe i ladnie zakrecaja ziemie, ale nie wiem czy chcialbys takie do kverdzia

soltys48    805

zadzwoń pod nr +48655716858 mają części do każdej maszyny która pracuje "w ziemi"

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

kissmy...    58

czy używaliście tych zamienników z gazetki grene? dłuto po 13zł i płoza za 130zł, ja cały czas jadę na zamiennikach (oryginalne kupuje tylko odkładnie i pozostałe drogie i wolniej zużywające się elementy)

soltys48    805

Brałem dłuta w zeszłym roku i szkoda na nie kasy-jak plastelina

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

3000 postów

Kojak    0

Kupiłem teraz kvernelanda takiego na okrągłej ramie 4x40 i potrzebuję do niego odkładnie. Te co są są bezpiersiowe, ale nie wiem czy dało by radę założyć normalne z piersią, Widziałem takie pługi, które normalnie miały pierś i odkładnię więc to chyba kwestia dokupienia piersi. Dodam, ż epług jest do remontu dwie odkladnie tragiczne jedna kiepściutka i jedna jeszcze w miarę dobra.

soltys48    805

wydaje mi się,że jak byś chciał zakładać te z piersiami to musisz wszystkie wymienić........

3000 postów

Poznaniak    4

Proszę o pomoc- !

Zgiął mi się - wygiety płaskownik przykręcany do Korpusu i łączący go z rama pługa, przeszukałem cały internet i wszedzie tylko czesci robocze do korpusu a elementów konstrukcyjnych nie ma. Nawet nie wiem jak to sie fachowo nazywa , jesli ktoś wie prosze o porad gdzie mógłbym o to pytać

Pług 4-obrotowy vd100

hubertuss    618

Trzeba zgłosić się do dealera tych maszyn. Oni mają katalogi części i napewno będa wiedzieli co i jak. Szukanie gdzieś w necie nie wiele da bo po pierwsze nie kupisz elementu takiej jakości po drugie to się żadko zużywa więc nie opłaca się robić podróbek.

rolek    0

A wiecie czy lemiesz 063013 jest taki sam jak 063015 

przekręt    15
14 godzin temu, rolek napisał:

I jak z jakością ich produktów? 

oni nie produkują części, a w sprzedaży mają różnych producentów

przekręt    15

kupiłem odkładnie i piersi Bellota do Kvernelanda, ale zaorał dopiero 7ha, wcześniej brałem od nich zęby do brony aktywnej Famarol (wytrzymały podobnie jak oryginały)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Smoka
      Szukam jakiegoś mechanika do case mazowieckie
      I Podlaski
    • Przez Starzyno

Hej. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest to model Kverneland'a ?
      I jeszcze jedna sprawa od czego jest ta śruba rzymska ? Czyżby od zmiany szerokości roboczej pługa? Ma on podobno zmienna szerokość orki do 20 cali.

• Przez pawelek116a
      Witam!
      Chciałbym założyć w swoim zetorze 7011, Lampy robocze na dach, dwie z przodu i jedna z tyłu. Pytanie moje polega na tym czy przy tej mocy nie było by zbyt duże obciążenie dla akumulatora. Nie chciałbym go rozwalić. Jeszcze jedno pytanie czy mógłby ktoś podpowiedzieć z kąd wziąć zasilanie i jak podłączyć bezpieczniki itp.
      Tutaj daje linki do tych lamp:
      Ta z tyłu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-halogen-126w-42x3w-12-24v-cree-i5921450319.html
      A te z przodu:
      http://allegro.pl/panel-led-lampa-robocza-halogen-72w-7200lm-hit-i6080540239.html

zeto
    • Przez tom8x
      Witam jak sie nazywa cześc oznaczona na zdjęciu ?
    • Przez Rolas132
      Witam
      Planuję kupić rozsiewacz.Pod uwagę biorę kverneland cl ew (posiada komputer z wagą dozujący dawkę nawozu w zależności od prędkości jazdy "tellus go", system wysiewu center flow limiter, plandeka cena ok 42000zł
      Rauch axis 20,2q (podobe wyposażenie tylko bez wagi) cena ok 44000zł
      kverneland 1100l  rauch 1000l planuję rozbudować do 2000l
      Co wybrać? pomóżcie!!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.